Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Najó, tényleg velem van a baj?

Najó, tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hogy miért nem találok magamnak normális fiút. 17 éves vagyok, mindenki azt mondja hogy szép vagyok, valamennyire annak is látom magam. Eljárok bulizni, rendesen tanulok, nyitott vagyok szívesen ismerkedek. Mégis csak az olyan fiúk vesznek észre akik,nem az eseteim:( nekem valahogy mindig azok a fiúk tetszenek akiknek nem tetszem. Hol bújkálnak azok a helyes fiúk akiknek én is tetszenék?:(

2014. febr. 25. 18:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát kép nélkül erre aligha lehet válaszolni
2014. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid?
2014. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ilyen kérdéseken akkorát röhögök, nem bánják meg az emberek miután kirakják a nyomorukat ide?
2014. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Türelem. Olyannal ne gyere össze, aki nem tetszik. Majd jönni fog egy olyan fiú, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2014. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
akor ez fordítva is igaz a fiuk szemszögéből
2014. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudod akit nehezebb megszerezni az jobban érdekel szerintem a baj miért is lenne veled mi fiúk mind különbözőek vagyunk jó van köztünk rengeteg bunkó ezt tudom mivel 29 fiú van rajtam kívűl az osztályomban és mit ne mondjak nekem is nehéz normális lányt találnom aki megfelelne az igényeimnek de próbálkozom tudom hogy valahol van egy akibe majd beletudok szeretni és ő is belé mert már olt ilyen csak elment :D Csak keresni kell minket az nem gond ha te kezdeményezel egyébként sok fiú fél kezdeni ez is egy probléma :P
2014. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
milyen kedves emberek vannak itt. őszintén remélem neked semmi problémád nincs az életben:)
2014. febr. 25. 18:23
 8/14 A kérdező kommentje:
az utolsó lőtti kommentelőnek írtam
2014. febr. 25. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
valóban nincs :)
2014. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
valoszinuleg egy kisse tulzottan valogatos vagy: van egy ferfiidealod, es keptelen vagy a kompromisszumra. amig ez nem valtozik meg (nyugi, meg fog, csak kicsit fel kell hozza noni), addig marad az epedve vagyakozas.
2014. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!