Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú a sulimba,3hónapja...

Káplár Vivien kérdése:

Van egy fiú a sulimba,3hónapja beszélgetünk, mostanába ritkábban, kedves, aranyos velem. És tudatomra adja mindig milyen jó barátok vagyunk. De azt hiszem én többet érzek iránta Mir tehetek/?

Figyelt kérdés
Élőbe hozzámsem szól. Csak facebookon ír. Én nem vagyok valami szép lány. Ő elég hírneves! Barátaim probáltak összehozni vele, de őt ridegen hagyta. Mit tegyek? :/
2014. febr. 25. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld magad olyan szintre feleszteni hogy szépnek érezd és annak is tartsd magad. és akkor nem kell majd ilyen fiúk után keseregni, mert jönni fognak sokkal jobbak, akik azonnal észrevesznek!:) De természetesen a további már a belső értékeiden múlik.:)
2014. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!