Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Örülnöm kéne, mert komolyan...

Örülnöm kéne, mert komolyan gondolná velem, vagy másról van szó?

Figyelt kérdés

Hónapok óta csetelek facebookon egy sráccal, szinte minden nap órákat - általában ő ír rám. Annyira jól elbeszélgetünk...talán pont ezért is félünk annyira a találkozástól, nem akarjuk elrontani, mert most olyan jó minden. Képek alapján bejövünk egymásnak, és ő már látott engem élőben is egyszer, de én őt még soha. Már egy ideje tervezzük a találkozást, de nem nagyon akart összejönni, általában miattam. Tudom róla, h szereti az egyéjszakás kalandokat, gyakran visz fel magához idegen lányokat. Ehhez képest, Én áthívtam magamhoz, hogy nézzünk meg együtt egy filmet, erre úgy reagált, hogy nem akar rögtön "szobára menni" (nem mintha én szexelni akartam volna :D). És elhívott helyette máshova. Most ezt vegyem úgy, h komolyan gondolná velem (ha személyesen is bejövök neki) és nem csak lefektetni akar? Vagy hülyeség, h ezt gondolom? :D

19/L


2014. febr. 22. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ha visszautasította a filmezést, szerintem ebből látszik hogy többet jelentesz számára, mint egy szimpla dugás.Ez evidens. :)
2014. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha már ilyenekről beszéltek, akkor a találkozáskor simán megbeszélhetitek

Ismerek srácot aki megismerte az igazit és abbahagyott minden csajozást

2014. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ott elakadtam, hogy minden nap órákat ülsz a fészbúk előtt. Tisztára kocka vagy.
2014. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát jah.

ha akkora nagy csajozós lenne,akkor 1-2 hét alatt beolt és összehozza a randit,nem tököl hónapokat,főleg nem napi több órát 1 csajért.

szóval valószínűbb,hogy vetített neked egy kicsit,a megfutamodása a dugás elől is ezt mutatja.

a viselkedése alapján az átlagtól gátlásosabb és félénkebb srác,aki örül annak,hogy legalább te ott vagy neki.

2014. febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!