Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen? Miért nem érdeklő...

Miért ilyen? Miért nem érdeklődik?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete ismerkedtünk meg egy társkeresőn. Szinte semmit nem írt magáról, mindig én kérdeztem. Tegnap megírtam neki, hogy érzem, nem érdeklem. Ma reggel azt írta, hogy azért nem kérdez, mert idegen vagyok. És azt várja hogy meséljek magamról. Meg hogy hétvégére kap valami tesztautót, péntek-szombaton nem ér rá, de talán vasárnap igen, és elmehetnénk egy körre. Itt telt be a pohár nálam, és írtam neki, hogy én meg vadidegenekkel nem furikázok, múlt vasárnapi randit is lemondta, ezt is lefogja? Kissé kiosztottam, mert az illető már nem 20 éves, sőt, 30-on felül van. És nem értem miért ilyen? Ja,és hogy miért tűnik el napokra.
2014. febr. 19. 08:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
éppen azt írtam meg neki reggel, hogy nem fogok első találkozáskor kocsiba ülni, ennyire hülye nem vagyok
2014. febr. 19. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!