Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen? Miért nem érdeklő...

Miért ilyen? Miért nem érdeklődik?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete ismerkedtünk meg egy társkeresőn. Szinte semmit nem írt magáról, mindig én kérdeztem. Tegnap megírtam neki, hogy érzem, nem érdeklem. Ma reggel azt írta, hogy azért nem kérdez, mert idegen vagyok. És azt várja hogy meséljek magamról. Meg hogy hétvégére kap valami tesztautót, péntek-szombaton nem ér rá, de talán vasárnap igen, és elmehetnénk egy körre. Itt telt be a pohár nálam, és írtam neki, hogy én meg vadidegenekkel nem furikázok, múlt vasárnapi randit is lemondta, ezt is lefogja? Kissé kiosztottam, mert az illető már nem 20 éves, sőt, 30-on felül van. És nem értem miért ilyen? Ja,és hogy miért tűnik el napokra.
2014. febr. 19. 08:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
mert egyszerűen nem. csak nem akar annyira bunkó lenni hogy megmondja hagyd békén. keress mást, lehetőleg ne az interneten
2014. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én hagyjam békén? ő kezdett ki velem.
2014. febr. 19. 08:55
 3/11 ttrezi válasza:

Nem tudom, miért ilyen, de ha már rögtön az elején ilyen göröngyösen mennek a dolgok, én átgondolnám, érdemes-e folytatni...

Különben én is neten társkeresőzök, ismerkedjünk meg. :)

27/F

(Remélem, lány vagy... nem derült ki egyértelműen)

2014. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ő a férfi...
2014. febr. 19. 08:58
 5/11 ttrezi válasza:

ja, akkor jó...

de én a netes társkeresés után már nem lepődnék meg azon sem, ha fordítva lenne. :)

2014. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Masfel het online beszelgetes utan mit varsz?

En ugyan no vagyok, de kiraz a hideg az olyan pasiktol, akik elkezdenek ennyire nyomulni, mint te is. Van pasiban is ilyen.

Miert osztottad ki? Elhivott randira, nem? Annyit mondhattal volna, a kocsikazas nem okes, menjunk inkabb mashova.

Nagyon sok ember aki online kuka, az eloben jobban tud ervenyesulni, sokan meg gyonyoru leveleket irnak, aztan talalkozol vele, es meg se szolal. Ebbol, hogy masfel het utan nem sokat kerdez, meg nem kell levonni semmilyen konzekvenciat. Nagyon sokferfi meg jobban orul, ha magadtol osztasz meg reszleteket az eletedrol, ok nem nok, nem fognak kerdezni.

Es, hogy miert tunik el napokra? Vannak olyan emberek akik nem online toltik az idejuk nagy reszet. Dolga van, elfoglalt a munkajaval, barmi lehet.

Szoval en tobb eves online tarskeresozes utan azt ajanlanam, hogy higgadj le. Legy turelmesebb, sokkal vonzobb tulajdonsag egyebkent is mint a hiszteria.

Ha nem erdekelned, akkor nem is ajanlotta volna a talalkozot.

2014. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
valamit nagyon félre értéttel! nem nyomulok rá! mikor eltűnt napokra, de fb-n fent volt, posztolgatott, se írtam rá, mailoztunk. másfél hete ismerem! azon belül volt a vasárnapi randi, amit ő kért, eltűnt hétvégére, és nem tudtunk egyeztetni. ne legyek ideges ezek után? most meg ő dirigál nekem, és leidegenez? meg a beszólogatásai alapján sem? nem vagyok mesemondó. bocsánat! mindent elnézek, mert lehet csak a neten hülye, de már kezdek benne kételkedni...
2014. febr. 19. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Ok, elnezest, az eredeti kerdesedben ezek nem voltak benne. Igy kicsit mas a helyzet.

De azt akkor is fenntartom, hogy higgadj le kicsit, mert masfel hetes ismeretseg az semmi.

2014. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem? volt akivel egy hét alatt megismerkedtem, és egy éves kapcsolat lett belőle...
2014. febr. 19. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:

vadidegen...és?

A legtöbb ember vadidegen akivel új kapcsolatba kerülünk.

Előbb utóbb úgy is találkoznátok.

ÉS addig úgy is idegen lenne.

Csak 1 dolog van, hogy nem furikázni kéne menni első találkozásra.

2014. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!