Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Soha nem fogok már olyan...

Soha nem fogok már olyan sráccal ismerkedni aki nagyon érdeklődik felőlem?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt randizgattam egy sráccal akivel olyan jól elbeszélgettem, mindig írt levelet és nagyon érdeklődő volt. Soha nem volt az, hogy elbizonytalanodtam, hogy akkor most tényleg tetszem-e neki, mert érezni lehetett, hogy igen. Sőt, olyan aranyos volt, hogy amikor megemlítettem neki egy filmet, ami az egyik kedvencem, akkor másnap meg is nézte és mondta, hogy nagyon tetszett neki. Ezen tökre meglepődtem, mert nem gondoltam volna, hogy megnézni. Teljesen levett a lábamról ilyen kedves gesztusokkal.


Azóta sajnos csak olyan srácokkal hozott össze a sors, akik nagyon figyelmetlenek voltak, nem érdeklődtek felőlem, nem írtak, semmibe vettek.


Lehetséges, hogy azért, mert ez a srác idősebb volt (már közelített a 30-hoz), a többi srác meg épp, hogy 20 elmúlt? Én is a 20-as éveim elején járok.


Lehetséges, hogy még az életben összefutok egy olyan emberrel, aki annyira érdeklődő, mint az a srác volt?


2013. dec. 19. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze.
2013. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze h lehetséges ;) na és merre felé laksz??? :DD
2013. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
GONDOLOM NEM VÉLETLENÜL EZ A FELHASZNÁLÓNEVED HUEHEUHEUHEHEUHEHUHE
2013. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy ha azt várod el folyton a srác írjon és érdeklődjön akkor nagyon nehezen fogsz találni. A netes ismeretségek nagyon hamar meghalnak akkor, ha mindig csak az egyik ír (ami rendszerint a fiú) és a lány csak azokra a levekre reagál.

Szóval ne egy pincsikutyát akarj.

2013. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért ez a nevem mert tetszik ez a szó.


Nem várom el, hogy folyton a srác írjon, én is mindig szoktam írni. Viszont én úgy gondolom ha valakinek hiányzom, az mutassa is ki.

2013. dec. 19. 00:57
 6/11 anonim ***** válasza:
És mi lett azzal a sráccal?
2013. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amikor személyesen találkoztunk végre, megtudott rólam valamit, ami nem tetszett neki. Azt inkább nem osztanám meg itt. Emiatt én teljesen kiábrándultam belőle.
2013. dec. 19. 01:05
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 ez jó volt :D:D:D
2013. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Amikor személyesen találkoztunk végre, megtudott rólam valamit, ami nem tetszett neki. "


Akkor valójában nem is irántad érdeklődött, hiszen a magad valójában nem feleltél meg neki! Nagyon könnyű felszínes érdeklődést tanúsítani valaki iránt, akit nem ismerünk, akibe bele lehet látni mindenféle optimális tulajdonságokat. De értékelni csak az értékel, aki minden tulajdonságoddal együtt elfogad. Látod, te is idealizálod az illetőt, csak mert egy-két apróságban érdeklődést tanúsított, de valójában nem a személyed érdekelte, hanem egy "álomkép".

2013. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem! a maradék 55 évedet egy üres gumiszobában fogod tölteni.
2013. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!