Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek Ő is szeret,...

Szerintetek Ő is szeret, érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki megtetszett. Ezt ki valamennyire ki is mutattam felé (figyelmesség, kedveskedés, ajándékok), viszont keveset beszélünk, akkor is én keresem meg.

Össze vagyok zavarodva, mert egyszer elkerül, máskor meg azt veszem észre, hogy figyel. Egyik nap rám mosolygott, mosolyogtam vele én is. Hogyan tudhatnám meg, hogy érdeklem-e?


2014. jan. 24. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet zavarban van, és azért viselkedik így. Beszélgess vele többet, esetleg hívd el randira. Ha igent mond, egyértelmű: tetszel neki. :)
2014. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem merem elhívni, bevallani neki, hogy szeretem.

Úgy érzem, még nem jött el az ideje, beszélgetnünk kéne többet, hogy "összemelegedjünk" de sokszor úgy tűnik, mintha lekoptatna, és alkalmunk sincs sok. :/

2014. jan. 24. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? :)
2014. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2014. jan. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!