Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan érzem azt, hogy nem...

Jogosan érzem azt, hogy nem érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, szoktunk találkozgatni, de ezek nem randik. Inkább üzleti kapcsolat ez köztünk. Nekem eléggé tetszik. Mindig érdeklődök felőle, sokat kérdezek. Ebből tudnia kéne, hogy érdekes lánynak, embernek tartom. Szívesen válaszol, normálisan viselkedik. Ő azonban már ritkábban kérdez tőlem. Mindig nekem kell őt keresni. Mindig én írok rá. Ha neten keresztül próbálok vele beszélgetni, ott mindig eléggé röviden válaszol és nem is nagyon kérdez vissza.

Szóval egy ideje már nem is zargatom, csak azok a rendszeres találkozások esnek még meg. Gondoltam az elején rá, hogy megmondjam neki, hogy tetszik, de most leteszek erről, mert ezekből a jelekből úgy érzem, úgyis nemleges lenne a válasz. Így legalább megspórolok egy visszautasítást.

Jól gondolom szerintetek ? Vagy lehet teljesen megváltozna a viselkedése, ha megmondanám neki, hogy tetszik?


2013. aug. 24. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
jól gondolod, szerintem hagyd..
2013. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
valószínű hogy nem akar tőled semmit
2013. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond meg neki,mesélj neki jó sztorikat magadról,de ne legyél felvágós meg ilyesmi,ha mindig csak kérdezgeted azzal azt érd el,hogy nem fogod érdekelni,legyél vele mostantól prűd,de ne vidd túlzásba
2013. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mindig te keresed ott már gond van.. Valószínűleg tényleg nem érdekled. De ha nagyon fontos neked tehetsz egy próbát, hátha, de ne lepődj meg ha nemet mond.
2013. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy próbát minden megér. Mi lehet a legrosszabb? Az, ha esetleg elutasít. Az még rosszabb lenne, ha nem mondod el neki, és aztán más pasival látnád. Lehet, hogy azért nem ír neked, mert félénk, és azt az elvet vallja, hogy a fiú keres először.
2013. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na jó, de ha már x alkalom után állandóan én keresem fel, azért már csak elvárhatom, hogy néha-néha rám írjon nem ? Egyébként kicsit aszociális lány, de hát így elbizonytalanít.

Vagy tényleg vannak olyan lányok, akik még azt se hajlandóak keresni, akik tetszenek nekik ?

2013. aug. 24. 20:44
 7/7 anonim válasza:
amúgy az tényleg lehetséges hogy félénk, de nagyobb az esélye annak hogy csak szimplán nem érdekled
2013. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!