Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek ilyen pasiról?

Figyelt kérdés
Aki nem támad le egy csajt,aki nem sietett semmit sem egy kapcsolatban,türelmesen udvarol,szép lassan hajt egy csajra,nem árasztja el az elején a lányt bókokkal.
2014. febr. 18. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd más lecsapja.
2014. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forever alone :D Gavallérkodj csak :D
2014. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint lány az tudom mondani, hogy azért ne húzd el annyira, de nem rossz taktika! :)
2014. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bókolj csak nyugodtan, annak minden lány örül! A többivel nincs gond az én véleményem szerint!
2014. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bókol az elején, azt fogom hinni, hogy csak barátkozni akar.

És olyannal foglalkozok, aki bókol, aki meghódít, aki férfi!

2014. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen. Nem is kell letámadnia amikor még nem ismerjük egymást. Előbb inkább csak beszélgessünk, barátkozzunk össze, utána jöhet a többi, ha úgy gondoljuk. Ijesztő amikor jön egy vadidegen srác és azonnal fel akarja szedni az embert...
2014. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rámenősebb jobban bejön. Szerintem nem jó taktika, mert a csaj azt fogja hinni, hogy csak szimplán kedves vagy, mint máshoz is.
2014. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!