Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek zavaró tényező...

Lányok nektek zavaró tényező lenne, ha kiderülne egy pasiról, hogy még nem volt párkapcsolatban és 23 éves?

Figyelt kérdés
Több ok miatt nem volt még párkapcsolatom az egyik, hogy tini koromban olyan lányoknál próbálkoztam, akiknek már volt akkoriban párkapcsolatuk, sok időt fecséreltem rájuk feleslegesen. A másik, 3 éve vesztettem el anyukámat, ami miatt 2 és fél évig állandóan depressziós voltam nagyon nehezen dolgoztam fel az egészet. Szerencsére ebből már kigyógyultam nehezen. Több haverom mondta már nekem, hogy hazudni kell abban, hogy nem volt kapcsolatom, de én nem látom helyén valónak ezt az ötletet, mert szerintem egy kapcsolat alapja az, hogy őszintének kell egymással lenni. Az, hogy tanítgatni kell egy tapasztalatlan pasit nagy hülyeségnek tartom.
2013. szept. 21. 17:59
1 2
 1/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt én örülnék neki.
2013. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
boldog születésnapot
2013. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell felhozni, legalábbis eleinte.
2013. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pain és neked?:) Szűz vagy még?
2013. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pain szűz :)
2013. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eleinte nem hoznám fel a témát csak, ha sor kerülne rá.
2013. szept. 21. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Paint kérdeztem.
2013. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mspaint?
2013. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Pláne, hogy "érthető okokból" nem volt még. Mondjuk engem az se érdekelne, ha csak olyan miatt nem lett volna, hogy visszahúzódó vagy vagy ilyesmi. :) 19/L
2013. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ezzel kell kezdeni az ismerkedést, hogy "Tibi vagyok, 23 éves és szűz". Ha eljuttok egy bizonyos szintre, majd elmondod neki, hogy mi a helyzet - a normálisabbja ezért nem fog szakítani, aki meg igen, az annyit is ér.
2013. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!