Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire fontos, hogy külsővel...

Ennyire fontos, hogy külsővel kitűnjön egy fiú a tömegből? Csak így fogok kelleni a lányoknak?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amikor fehér csőgatyámmal kitűntem a tömegből, egyből észrevett több szép lány is, amúgy meg, ha hétköznapi ruhákban vagyok, emberszámba sem vesznek, átnéznek rajtam a lányok?
2014. febr. 15. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy ki vesz észre vagy ki nem. Odamész hozzá és majd észrevesz. Ha nem kellesz neki akkor csőgatyában sem kellenél. Mutathatsz magadból olyat, ami nem vagy, de annak semmi értelme sincs. Mellesleg, ha megkérdezel egy lányt, hogy mit keres egy fiúban.. A külsőt bár említi, de előtte jó néhány egyéb belső tulajdonságot fog említeni. Amik persze szubjektívek
2014. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

így kezdődik a hülyeség


te a többi 10000 et akarod űberelni ők meg téged


végeredmény: kibaxott páva takony kölök úton útfélen

2014. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!