Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nincs lány ezek...

Tényleg nincs lány ezek szerint, akinek én kellenék? Miért ilyen fontos a lányoknak a fiúk külseje?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, még sosem volt barátnőm. A korombeli csajok azt mondják olyna kisfiús testi vonásaim vannak, hogy nem tudnak hozzám vonzódni, a tini csajok meg kigúnyolnak, kinevetnek csak. Olyan reménytelen a csajozás, pedig folyton próbálkozom, mégis mintha valami átok lenne, egy csajt sem találtam még, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, de lényegében olyat sem,a kinek én bejöttem volna külsőre. És még sokan azzal jönnek, hogy micsoda előny kisfiúsnak lenni, a frászt! Ez egy átok, inkább néznék ki 40nek huszonévesen, akkor is több csaj akarna engem, ebben mára biztos vagyok.
2013. máj. 22. 14:59
 1/7 anonim válasza:
Esetleg ha lemennél a kondiba, az segítene.
2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülni fogsz enne 30 évesen, hogy fiatalosan nézel ki, a többiek meg őszülnek.
2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont annyira fontos a lányoknak, mint a fiúk számára a lányok külseje.
2013. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ha mackós termetes srác lennél akkor se biztos, hogy bejönnél a csajoknak mert erre meg én vagyok a remek példa bár mivel az én külsőm pont hogy nem kisfiús így engem durván küldenek el és még csak megmagyarázni se próbálják vagy jobb esetbe csak kinevetnek. 23/F
2013. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
A lányoknak az kell, h a barátnők meg az utcán szembejövők irigyeljék őket, milyen jó pasijuk van. Csak erre kell nekik pasi, ugyanolyan kellék, mint egy cipő vagy egy táska.
2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

figyelj jönnek majd a válaszok hogy rossz helyen rossz nőknél próbálkozol már előre röhögök :D

biztos lesz majd olyan aki elfogad csak légy magabiztos és fogadd el magad, esetleg gyúrjál egy kicsit...

bakker még én is összetudok hányni ilyen sablon dumát, de véletlenül sincs egy lány sem aki esetleg beszélgetne veled, mert biztos általánositó, nőgyűlölő, önsajnáltató, hisztis kisgyerek vagy egy ilyen komment után, semmi jó nem lehet benned olyan nagy bűn volt kiirni ezt ide :D, kb igy gondolkoznak, és van itt am olyan csaj akinek pont az ilyen fiúk jönnek be csak hát mivel ezt leirtad belülről már nem vagy bejövős, ez szép trükk hogy egy anonim oldalon is hitegesse magát

2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem, hogy hogyan jut el valaki ahhoz, hogy visszautasítják. most tényleg ez úgy működik, hogy naponta x lányhoz odamnennek a fiúk, hogy "bocsi, nem járnál velem?" ez olyan gáz. nem így kell ismerkedni, hanem társasági életet élni, nem kockulni, aztán elmenni vadászatra. barátkozni kell, és akkor kialakulhat valami. és ne ordítson az illetőről, hogy csajt keres, mert az sok lányt visszataszít.
2013. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!