Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg? (fontos)!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? (fontos)!

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő:

Van egy "lánybarátom" akivel majdnem 1 teljes éve jó a kapcsolatom. Nagyon jól kijöttünk mindig is, néha voltak veszekedések de rögtön kibékültünk. Azt tudni kell hogy a lánynak van pasija, de szinte már csak "megszokásból" vannak együtt. A srác folyton üti veri, amit mesélt már a lány.Októberben zöld, kék, lila foltokkal jött be az iskolába a lány, akkor nagyon pipa lettem elkértem a csávó lakcímét és hát kicsit moresre tanítottam. A lány erről nem tudott, de a srác elmesélte neki később. Azóta "állítólag" egy újjal nem nyúlt hozzá. Régebben cigizett, de amióta mondtam neki azóta nem gyújtott rá.(láncdohányos volt.) A lányt a kezdetek óta nagyon szeretem és bennem január óta kicsit több van mint barátság, és szerintem az ő részéről is. Tegnap volt nálunk, és elég jól voltunk.

Majd elkezdtünk felelsz vagy merszezni. (gondolom mindenki ismeri) Én voltam soron, és hát bevállaltam a merést :DD

Azt mondta 2 percig tartsam úgy a számat az ő szájához, hogy nem smárolom le. Kibírtam 2 percig majd utána lekapott, ami meglepett. Utána csókolóztunk (szex nem volt). De barátja még mindig megvan, de én nem akarom döntés elé állítani (pedig lehet ez lenne a megoldás) hogy válaszon, én kellek neki vagy az a srác. Félek hogy a másik srácot választja és akkor lehet a barátságnak is lőnének.. Szeretem nem akarom elveszíteni. Mi lenne ilyen esetben a megoldás? Válaszokat előre is köszi!

17f



2013. máj. 1. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem a legjobban azzal jársz hogy ha válasz út elé állítod... Ez így nem jó hogy kínzod magad, és erre is rámehet a barátságotok. Szerintem jobb tiszta vizet önteni a pohárba...
2013. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeretethiányban szenved amit nálad megkap.

Valami még mindig a másik sráchoz köti a lányt, ha megveri és még mindig ott marad nála.

Kérdezgesd a srácról. Szereti-e még? Milyen a kapcsolatuk?

Szoktak-e valamilyen programot együtt csinálni?

Keresd meg a gyenge pontot és ébreszd rá, hogy rossz ember mellett van.

Kérdezd meg, hogy mi tetszik neki benned, akár egy felelsz vagy mersz játék folytán.

Valószínűleg tetszel neki ha egy játékban felajánlott csók után ennyire folytatni akarta.

Várj még, tudj meg többet.

A végén a te döntésed legyen, hogy elmondod-e neki vagy nem az érzéseidet.

2013. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem csak a gyengédségre vágyik, kell neki egy bunkó aki lerendezni néha, így is úgyis. De te ismered, neked kell kipuhatolni, ahogy korábban is írták.
2013. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!