Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért nehéz...

Szerintetek miért nehéz manapság rendes lányt találni, miért fontos ennyire a lányoknak a külső, a ruházat, a vagyon?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a páwát, aki kigúnyolt egyszer, kiderült, hogy van legalább 280 lájka aképén, pedig szerintem ronda a srác, de már értem miért volt képe engem így lealázni meg mitől tartja olyan sokra magát a kisvakarcs. Véletlen én egy csajjal kezdtem el ismerkedni aki ennek a szemét srácnak az ismerőse és szerintem közel is állnak egymáshoz. Így már nem is érdekel ez a lány. De egyben a sebek is feltépődtek, nagyon rosszul esett, hogy úgy megalázott egy ocsmány páwa és, hogy a lányokat is rám úszítottam, hogy ők is undorodjanak tőlem, meg alázznak meg az is fájt. Tudom, hogy nem vagyok egy hű, de helyes fiú, mégis több lánynak bejöttem már, de ők persze nem ilyen pénze, beképzelt páwa fiúkra gerjedő típusok voltak, és tény, hogy a rendes lányok nagyon ritkák manapság. Én meg újra egy ilyen csajba botlok, pedig most is normális lányt kerestem fb-n, de hiába úgy látszik, már mindenfelé a páwa imádó csajok vannak. Nem is az a baj, hogy gazdagok és úgy öltözködnek, hanem, hogy jellemre milyen kegyetlenek és mennyire nem is tudják milyen mondjuk szegénységben élni vagy nélkülözni, esetleg csúnya emberként küzdeni a csajokért, ahogy én küzdök sokszor egy csókért is például, nem népszerű és nemis hű, de helyes fiúként. Nekem tényleg értékes egy csók is, mert sokat kell küzdenem érte, sok megalázás elutasítás után jön össze általában, ők meg csak szólnak és már kapnak 10 csajt is egyből, akik rájuk másznak.
2013. aug. 11. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

"hogy van legalább 280 lájka aképén,"


oké..


inkább lőj le nem fejtem ki a véleményem rólad :/

2013. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őő egy kérdés.

Miért a facebookon éled az életed?

2013. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fészbúkkk :D
2013. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan, egy embert az után ítélsz meg, hogy hányan lájkolták fészbukon? Ne törődj ezekkel a majmokkal, igenis vannak rendes lányok, de ne fb-n keresd őket!
2013. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne a fb-n keress lányokat, hanem a valóságban. Vagy ha ragaszkodsz a fb-hoz, ne a pávasrác ismerősei között keresgélj, hanem olyan csoportokban/oldalakon amiket mondjuk te is szeretsz.

És komolyan, azt hiszed, bármit is számít, hány like van egy képen? Egymást lájkolják körbe valami bonyolult ismerősi hálózaton belül, ezzel ne foglalkozz.

2013. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem gondolod h sokat foglalkozol mással?

Mellesleg ez nagy halom gőzölgő szarkupacnak nagyobb tisztelet jár mint egy életképtelen szánalomhuszárnak.

2013. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ne gyere itt nekem azzal, hogy annyira fontos a lányoknak a külső....mert ti fiúk is a külső alapján döntötök...lehet akármennyire rendes a csaj, ha kicsit teltebb/szépséghibája van, már alapból nem álltok szóba vele. Ja, és fészbukozás helyett, menj s tanulj meg meghódítani egy lányt.
2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Figyeld nekem például nagyon-nagyon kicsit számít a külső. Bevallom (nem vagyok egoista) az én képeimet is 90 felett likeolják és még is egy kikötésem van hogy ne legyen 100kg felett. Nem érdekel ha ilyen ruhája vagy olyan telefonja ilyen haja olyan cipője egyszerűen nem érdekel. Az a lényeg, hogy a belső énje tetszen. Akibe most nagyon beleszerettem nem egy "fürdőruha modell" de szeretem és lehet hogy nem 280 like van a képén hanem 20 de akkor is. Persze a kis p* már bocsánat arra mennek mert az menő de aki a szívével szeret az nem.!!


15/L

2013. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!