Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van a gyakori kérdéseken...

JDMDrifter98 kérdése:

Van a gyakori kérdéseken olyan lány aki SZERETI AZ AUTÓKAT? 14 15 Éves lány legyen az is FONTOS.

Figyelt kérdés

A Barátaimmal mindig szivatjuk a másikat pl nem megy az Ollie a Deszkával vagy miért csináltad ezt magán telefonos szivatások mármint magánszámról én hívom ő felveszi és megszivatom hogy rendelt e pizzát vagy akkor itt van az autója amit rendelt a pénzt a ... Utca házszámra várom.

De valamiért amikor átmegy a téma az autókra mindig feljön az hogy miért nincs még barátnőd vagy miért nincs olyan 14 15 Éves lány aki szeretni az autókat. Autós Játékokat szeret Drift Videót Nézni STB



2013. aug. 1. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos.
2013. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Angol_Manó válasza:
Imádom, ha egy pasinak Audi Q7-je van *_*
2013. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedomaci strikes back
2013. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a fegyvereket szeretem bocsi!!! 15L én fegyvermániás vagyok szerintem aputól örököltem a kocsi meg a magnum nem illik össze XDDD
2013. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Konkrétan leírtad a fejedben kavargó gondolatokat, úgy, ahogy voltak...
2013. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bírom a kocsikat és a fegyvereket is :D

Csak nem vagyok túl otthon az autókban xdd

15/L

2013. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én a focit imádom de nagyon, az autókat és a motorokat is szeretem de nem nagyon ismerem őket:/ 14/L
2013. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én imádom a kocsikat, és az autós játékokat is:D

15/L

2013. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló tudnál egy képet küldeni.

Vagy ha én küldök egy képet és van egy hely ahol fel tudnám venni a kapcsolatot.

2013. aug. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!