Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek számít az, hogy...

Fiúk! Nektek számít az, hogy milyen egy lány keze, körme? Műköröm, vagy sima, hosszú vagy rövid?

Figyelt kérdés
Zavar a műköröm vagy tetszik? Vagy a sima kifestett? Hosszú legyen,vagy rövid? Kinek melyik jön be? :) Szimpla kíváncsiságból kérdezem,régóta gondolkoztat a kérdés.. :D (lehet hogy rossz kategória)

2013. aug. 1. 16:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne legyen hosszú műkörme , mert az szúr , éles. Rövid festett köröm az okés. :D
2013. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
77%
Legyen szép ápolt ennyi, a műköröm felesleges.
2013. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sokat számit hogy szép és ápolt legyen a keze,az első dolgok között van amit megnézek rajta..a körme legyen inkább természetes és hosszabb picit.
2013. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Rövid sima, festék sem kell arra.
2013. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt különösen szexinek tartom, ha egy nőnek szép hosszú egyenes ujjai vannak, hosszú körömággyal, ebben az esetben nekem a legjobban a természetes színű ép hogy csak egy kicsit hosszú lakozott köröm tetszik.
2013. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,elfelejtettem írni hogy kort,nemet légyszi írjatok :)
2013. aug. 1. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen ne legyen: [link]


xD

2013. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem nagyon minimálisan izgat.


19/f

2013. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

hát szerintem műköröm off, és hosszú se legyen... csak.. sima:D festék se kell..:)

19/f

2013. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
A műköröm a szó szoros értelmében tetszeni egyik srácnak sem tetszik különösebben szerintem. Inkább csak nem feltétlenül zavar. Engem sem zavar például. De értelmét nem látom abszolút. A műlábat, vagy a műszemet még értem. De ha nincs lerohadva a fél ujja vkinek, a műkörömmel csak pénzt és időt basznak el a nők. De férfiak körében szerintem nem teszi vonzóbbá a lányt. Bőven elég, ha ápolt.
2013. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!