Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az osztályomban...

Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik de nem merem neki megmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát bővebben kifejtve.Másfél éve vagyunk osztálytársak és már 9. eleje óta tetszik.Azért nem merem neki megmondani mert tuti elmondaná a többi osztálytársamnak, hogy én megmondtam neki,hogy tetszik.Attól félek a legjobban, hogy akkor a többiek tuti ki cikiznének, hogy nekem tetszik.Mert hát nem vagyok jó képű és ezért félek semmi önbizalmam sincs hát ha meg el is utasítana össze dőlne a világ.Szeretnék tanácsot kérni. 17/F.

2014. febr. 15. 15:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ezek szerint a lány is legalább 16 éves. Szerintem ennyi idősen nem fog kiröhögni, ha nem tetszenél neki, nem fogja a dolgot szétkürtölni, stb. Nyilván ne úgy menj oda hozzá, hogy "szia, járunk?", hanem írj neki, vagy próbálj vele beszélgetni, ilyesmik. :) És ezek alapján jobb esetben fogod látni, hogy ő is így érez-e, vagy próbáld meg elhívni valahova, de tényleg ne ezzel kezdj. És az osztálytársaid meg elég érettek ahhoz, azt gondolom, hogy ne "cikizzenek", ha valaki esetleg nem érdeklődik irántad. És lefjobb esetben összejössz vele. Egyébként ismerős helyzet, én örülnék, ha a fiú lépne... :)
2014. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A jó ötleteket, nos remélem tényleg nem kürtöli világgá ha esetleg vissza utasít.Már csak azt kellene kitalálnom, hogy hova hívjam meg meg, hogy miről beszélgessünk bár szerintem a téma adódni fog.
2014. febr. 16. 09:49
 13/14 anonim ***** válasza:
nekemis tetszik valaki, ezt a kérdést mér nem én irtam?
2014. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma angolon mellette ültem és kiderült, hogy már szemezget egy fiúval mert facebookon írkáltak egymásnak és folyton takargatta a másik osztálytársam elől, hogy mit írt.Azt hittem sírva fakadok teljesen letaglózott a dolog.
2014. febr. 19. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!