Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szerelmet vallott a...

Valaki szerelmet vallott a nevemben egy lánynak aki tetszik, hogyan tisztázhatnám?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az egyik osztálytársam már hónapok óta tetszik, de még nem igazán beszéltem vele, csak akkor ha a haverokkal voltunk. Eléggé kedveljük egymást. Aztán a haverom mesélte Facen, hogy olyanokat mond rólam (a lány) hogy búza vagyok meg kis köcsög stb. Ez eléggé megbántott és elkezdtem levegőnek nézni és nem igazán foglalkoztam vele, természetesen ő is ezt tette.Azóta eltelt 2 hét, ma reggel meg olvasom Ask-on (facebookos kérdezz-felelek oldal) hogy valaki írta neki név nélkül hogy ő nagyon szereti őt (a lányt) és hogy sokat nézi a buszon, meg hogy gyógyuljon meg mihamarabb (a csaj beteg). Természetesen egyből leesett neki hogy csak én írhattam, hiszen senki mással nem buszozik rajtam kívül. Valójában rendesen válaszolt a csaj, nem koptat(ott)ta le. Természetesen leesett hogy valaki nagyon nem nézi jó szemmel a barátságunkat és minden áron azon van hogy összevesszünk. Én leginkább az egyik osztálytársamra tippelnék, mert aki írta a nevemben a posztot, az tudta hogy a lány TBC-s (én nem). Továbbá mondta azt is hogy félek bevallani neki hogy szeretem, szóval tudja az illető hogy tetszik nekem, ezt egyedül a haveromnak mondtam el, de nem hiszem hogy ő volt az. Szerintem az egyik barátnője, aki eléggé csúnyán néz rám, szerintem biztos mondta a lánynak hogy én elhordom mindennek a háta mögött meg ilyenek, vagy az egyik srác aki irigyli hogy jóban vagyunk. Minden áron szeretném vele tisztázni a dolgot, mert nem akarom hogy egy retardált ember miatt tönkremenjen a barátságunk. Tudnátok tanácsot adni?

2014. febr. 15. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
fúú milyen gondjaitok vannak...a tanulással foglalkoznátok ennyit...
2014. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és 16/f és 15/L.
2014. febr. 15. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy csaj, akkor nyíltan férfiként közeledjél hozzá.


Hagyd ki a közvetítőket, se legjobb haverod, se csaj barátnőjének véleményére ne legyél kíváncsi, bármit is mondanak (akár számodra jót, akár rosszat) abból egyetlen szót se vegyél készpénznek.

2014. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem küldd el neki ezt a linket
2014. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!