Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány de nem tudom...

Tetszik egy lány de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány ismerjük egymást szoktunk chatelni de hogyan tovább?

2014. febr. 14. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Személyesen
2014. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2014. febr. 14. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd el nekik, hogy tetszik neked.
2014. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Közös időtöltés, beszélgetés személyes, intim dolgokról, sok nevetés.. Ezzel tudatod a lánnyal, hogy törekszel jobban megismerni, hogy kiderüljön mennyire vagytok egy hullámhosszon, miről vélekedtek hasonlóan és mennyire illeszkedik az elképzeléseidbe. Ezalatt neki is van lehetősége felmérni a dolgokat veled kapcsolatban, szóval játékosan közeledtek egymáshoz, aztán ha bejön neked és meggyőződtél róla, hogy nála is zöld utat kaptál akkor a "sors" úgy rendezi a dolgokat ahogy kell. Arról lebeszélnélek, hogy vallomásokat tégy. Arra lesz időd, ha már együtt vagytok!
2014. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hívd el valahova.Sétálni, moziba.Randizni. És majd kiderül mi lesz.
2014. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
várd a csodát mint én
2014. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne szeress bele, és ne vedd túl komolyan a dolgod. Ügyesen közöld vele hogy tetszik neked, nem lesz gond :)) sok sikert!
2014. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!