Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány, aki egyedül...

Van olyan lány, aki egyedül tölti a Valentin-napot és szeretne valami szolidabb "kárpótlást"?

Figyelt kérdés
Egyszerű meghívás valahova, vagy hasonló. Főleg az "idősebbek" (20, 25 év felettiek) véleménye érdekel, mert 20 év alatt nem akkora dolog, ha nincs senkije az embernek. (Fölötte sem tragédia!)

2014. febr. 14. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szexelni akarsz?
2014. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KI nem?
2014. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy "kárpótlást", mi? :D
2014. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, pl én is. Körbe is küldtem egy üzenetet a haveroknak, hátha valakinek lenne kedve egy kis tekergésre. :)

29

2014. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a haverokkal este elmegyünk jól bebaszni 6-8an.. :D Nem csajok vagyunk, de m1..:D
2014. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap kiírtam egy kérdést de senki nem akart elvinni ma randira! :(
2014. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szexelni akarok, legfeljebb beülni valahova, beszélgetni. Ha valaki szomorú, hogy egyedül töltötte a napot, szólhat, később is kárpótolhatjuk.
2014. febr. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!