Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik miért nem mernek...

A pasik miért nem mernek kezdeményezni nálunk, vagy miért félnek tőlünk?

Figyelt kérdés
a tesómmal ikrek vagyunk ,ami sokak szerint előny de szerintünk hátrány,mivel a pasik valami oknál fogva félnek tőlünk, ezt már többször is észre vettük. Ha elmegyünk bulizni akkor feltűnően bámulnak. Nem mernek odajönni, most azért azt nem hiszem el hogy mert ikrek vagyunk nem mernek odajönni.

2014. febr. 12. 20:15
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nem :) vékonyak vagyunk :)
2014. febr. 14. 14:12
 22/27 anonim ***** válasza:
Mind a ketten ikrek vagytok a tesóddal? Az jó, nekem nincs tesóm, lehet ezért vagyok oroszlán.
2014. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem horoszkópilag vagyunk ikrek hanem testvérileg! :) A horoszkópunk Skorpió :D
2014. febr. 14. 16:00
 24/27 anonim ***** válasza:
A skorpió a legrosszabb csillagjegy.
2014. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
most akkor skorpiók vagytok, vagy ikrek? vagy egyik ilyen, a másik olyan?
2014. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Egypetéjű ikrek vagyunk és a horoszkópunk Skorpió! :)
2014. febr. 14. 16:22
 27/27 anonim ***** válasza:
Mert manapság összejönni egy lánnyal nem jelent mást, mint Mount Everestnyi elváráshalmazoknak megfelelni. Én jól szeretném érezni magam egy párkapcsolatban, nem pedig frusztráló elvárásoknak megfelelni. De ha ez nem adott, akkor egyedül még mindig jobb, ezerszer. Röviden ennyi.
2014. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!