Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem mersz kezdeményezni?...

Nem mersz kezdeményezni? Veszprém megyei vagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy amerikai pszichológiai irányzat azt, mondja, hogy szociális szabadság gyakorlatokkal nagyon gyorsan elfelejtheted a félénkségedet. Azt mondja, hogy égesd be magad egy-kétszer, utána már nem fog érdekelni, hogy mások mit gondolnak rólad, és sokkal felszabadultabban fogsz bármilyen szituációban viselkedni. Például: menj valami forgalmas helyen és csinálj egy-két fekvőtámaszt az emberek között. Hagyjad hadd nézzenek, ne zavarjon és menjél tovább mintha mi sem történt volna. :D De rengeteg ilyen gyakorlat van, kínosabbak is kevésbé kínosabbak is.

Ha beütöd gugliba, hogy szociális szabadság, akkor nagyon jó videókat is találsz.

Na már most, ha valakinek van kedve a Dunántúlon (Veszprém megye), esetleg Keszthelyen "tréningezni", akkor szóljon nekem, mert én is ki akarom próbálni, és ketten könnyebb lenne. Ja amúgy 26 férfi vagyok.

Ez nem pénzes, nem üzlet. Szeretném fejleszteni a bátorságomat, kockázatvállaló képességemet. Asszem ennyit akartam, írjatok. :)


2014. febr. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben csak az a bibi, hogy normális ember se csinálna ilyet, a félénk meg a ... életében soha nem merné megtenni.

De esetleg azt megtehetem, hogy ha úgy van, és errefelé jösz, akkor bátorítalak, és segítő bátorságot nyújtok, ha lehet így mondani.

De nem épp ide kellett volna ezt írni amúgy...

Én hetero pasi vagyok, ez meg azért is jó, mert vicces, és úgy is tudom, hogy nem mered megtenni, bármi lesz.

2014. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem merem? Azt mondod? :D Hol laksz? Írj privátot!
2014. febr. 6. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

NEm , nem mered...

ha akarsz, írj te, ez az első próbatétel.

2014. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lol ez hülyeség
2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!