Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék kezdeményezni?

Hogyan tudnék kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Úgy hetente 2X-3X látok mindig egy lányt felszállni a vonatra. És hát tetszik. De szerintem meg normális is, házit ír útközben, vagy olvas, kinézetre is normálisnak tűnik, nem csiri-viri-cuki cuccokban jár, nincs szétsminkelve stb. egy párszor már ültem mellette, és nem igen tudom mitévő legyek. Idáig egyszer volt merszem rámosolyogni, de hála Istennek az vissza is jött. Szóval már gondolkoztam azon, hogy segítek neki házit írni vagy vmi. Mert ahogy elnéztem, egy évvel van lejjebb mint én. Na mit kezdjek? Előre is köszi a válaszokat.
2014. jan. 27. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne segíts neki házit írni, van annál kellemesebb téma.


Szia, meddig mész, hova jársz, milyen hideg lett ma, megjött a tél, látom jól felöltöztél, jó ez a kabát/sapka/sál, jól megy a szemedhez, milyen szép kék/zöld/barna szemed van...stb

2014. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy találod meg facebookon és linkeld be neki ezt a kérdést..
2014. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy a normális lányoknál bejön az olyan duma, hogy "szia, te meddig mész? Làtom jól felöltöztél" stb. De a szép a szemed, az nem rossz. De, hogy elkérjem a facebook-ját még várat magára. Egyenlőre azt kellene elérni, hogy vmi hosszútávú kommunikáció elinduljon.
2014. jan. 27. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk! írd meg ha lett valami, mert hátha erőt meríthetek:DDD

hogy mit kéne mondani, azzal nincs bajom, de hogy odamenjek és meg is szólítsam...

2014. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fiúként a másik oldalon voltam, azokat a tapasztalatokat tudom neked elmondani :D


Ültem a vonaton, olvastam, benyitott egy csinos lány, hogy van-e szabad hely, mondtam, hogy persze. Leült. Egyszer csak megkérdezte, hogy mit olvasok, kötelező-e vagy csak kedvtelésből olvasom, aztán onnantól kezdve végigbeszéltük az egész utat.


Neked is valami hasonló bejöhet.


"Fú, mit tanulsz, nahát, a nagy tömegű testek térgörbítéséről olvasol, azt nagyon szeretem, kedvencem, stb, stb, stb."

2014. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha már a mosoly "visszajött" akkor nyugodtan beszélhetsz vele. ne félj semmi baj nem lehet.
2014. jan. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
álj be jegyszedőnek
2014. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!