Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik miért nem mernek...

A pasik miért nem mernek kezdeményezni nálunk, vagy miért félnek tőlünk?

Figyelt kérdés
a tesómmal ikrek vagyunk ,ami sokak szerint előny de szerintünk hátrány,mivel a pasik valami oknál fogva félnek tőlünk, ezt már többször is észre vettük. Ha elmegyünk bulizni akkor feltűnően bámulnak. Nem mernek odajönni, most azért azt nem hiszem el hogy mert ikrek vagyunk nem mernek odajönni.

2014. febr. 12. 20:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Félünk hogy nemet mondtok! És azt hisszük mindig hogy nincs esélyünk jó csajnál!
2014. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: hát volt rá példa nem is egyszer hogy a pasik kikosaraztak minket és szarul esett úgyhogy tudjuk mit éreznek a pasik ilyenkor. Ezért is nem utasítunk el senkit ismerkedéskor ,mert egy jó beszélgetünk legalább.

Mi nem vagyunk plázamacskák , nem is rakunk magunkra 6 kg sminket.

2014. febr. 12. 20:25
 13/27 anonim ***** válasza:
Örülök :) Am ide nem ezt írtam volna, de az a kérdés eléggé felcseszett és szépen összeszedtem a gondolataimat és nem akartam, hogy kárba vesszen :D Valaki magára ismert, úgy látom. :) Különben szerintem az senkit nem tántorít vissza, hogy ikrek vagytok.
2014. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Tudom, mire ment volna..mert engem is az cseszett fel..nem is csodálom hogy gyorsan törölve lett a kérdés:D
2014. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 laci911 ***** válasza:
Gondolom mert össze vagyok nőve , tapasztalatból mondom nehéz az ikreket kezelni . Ha mész bulizni ne álj a tesod mellet , mert nem lehet ki robbantani mellőle .
2014. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
nem szoktunk közel táncolni egymáshoz , van köztünk legalább 1 vagy 2 embernyi hely
2014. febr. 12. 20:39
 17/27 anonim ***** válasza:
Küldjetek privátba képet és kort aztán ki tudja.... :D
2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ezt ti lányok sosem fogjátok felfogni, amúgy is apró kis agyatokkal... Túl sok volt már a kudarc, elutasítás, megalázás, egyszerűen meggyűlöltem és kiábrándultam a mai fiatal lányokból. Nem egyser jártam úgy, hogy átvertek vagy csúnya dolgokat vágtak hozzám a csúnya fejem miatt...
2014. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hol szoktatok bulizni? Én oda merek menni
2014. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Dagik vagytok?
2014. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!