Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel eddig...

Van egy lány akivel eddig nagyon jóban voltunk, és valami oknál fogva egyik napról a másikra teljesen megváltozott, viszont nekem nem mond semmit, hogy mi baja. Ezt mi válthatta ki?

Figyelt kérdés
Én semmit nem csináltam, az biztos. Gondoltam rá, hogy egyik barátnőjétől megkéne kérdeznem, viszont egyet se ismerek csak névről, meg látásból... És hogyan tudnám azt elérni, ha mondjuk egyik barátnőjére ráírnék, akkor biztos legyek benne, hogy kettőnk közt maradna, annak ellenére, hogy a barátnőjéről van szó, mi meg nem is ismerjük egymást. Talán komplikált a kérdés, de remélem tud valaki egy kis jót is mondani, mert számomra nagyon fontos a leányzó, elég üres lenne az életem, ha nem javulna vissza a korábbi "viszonyunk".
2014. febr. 7. 22:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Itt szerintem a lroblema ott kezdodik, hogy a lany azt hiszi, hogy te tobbet erzel iranta es ez szamara nem kedvezo... tisztazd vele, mert nem sok olyan fiu-lany baratsag van, ahol az egyik fel nem erez tobbet.

L

2014. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!