Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel eddig...

Van egy lány akivel eddig nagyon jóban voltunk, és valami oknál fogva egyik napról a másikra teljesen megváltozott, viszont nekem nem mond semmit, hogy mi baja. Ezt mi válthatta ki?

Figyelt kérdés
Én semmit nem csináltam, az biztos. Gondoltam rá, hogy egyik barátnőjétől megkéne kérdeznem, viszont egyet se ismerek csak névről, meg látásból... És hogyan tudnám azt elérni, ha mondjuk egyik barátnőjére ráírnék, akkor biztos legyek benne, hogy kettőnk közt maradna, annak ellenére, hogy a barátnőjéről van szó, mi meg nem is ismerjük egymást. Talán komplikált a kérdés, de remélem tud valaki egy kis jót is mondani, mert számomra nagyon fontos a leányzó, elég üres lenne az életem, ha nem javulna vissza a korábbi "viszonyunk".
2014. febr. 7. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Varj, megnezem a kristalygömbömben! Ha nem mondja meg neked, es megprobalod megkerülni azzal, hogy masoknal kerdezosködsz, azzal viszont meg jobban felbosszathatod. Keress egy masik lanyt!
2014. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne fuss felesleges köröket,a lánytól kérdezd meg ne a barátnőitől.
2014. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Számomra csak barát a lány, és barátokat, nem szoktam csak úgy újakat keresni, kedves mágus barátom.
2014. febr. 7. 22:33
 4/11 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a választ, viszont emlitettem, hogy nekem nem mond semmit, és azért akartam ezt a barátnősdit.
2014. febr. 7. 22:35
 5/11 anonim válasza:

Hát figyi....nekem is volt egy nagyon jó fiú barátom és nem értette hogy mi bajom lett!! Ő azt nem vette észre...de nagyon megbántott engem és egyszer szükségem volt rá ő segített is de azután folyton csak azzal piszkált szóval nagyon megúntam!! És a végén már nem is bíztam benne!

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy biztos csináltál vslamit,vagy megbántottad őt! A barátnőivel ne próbálkozz csak akkor ha ismered őket!! Próbálj meg beszélni a lánnyal!

2014. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5. Én tuti nem bántottam meg, erre sok mindent felmerek tenni, na de inkább nem is rizsázok, mert ugyse tudna senki olyat mondani, amit valójában hallani szeretnék, mert azt csak a lány tudná megmondani. :)
2014. febr. 7. 22:40
 7/11 anonim válasza:
Mindenképpen próbálj meg beszélni a lánnyal!!
2014. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Számomra csak barát a lány"


Ahha. Ezert akarsz belole mindenaron kisajtolni vmi valaszt. Ha viszont tenyleg csak egy barat, akkor kezeld is ugy! Egy ferfi baratodtol sem kerdezgetned folyton, hogy mi baja, hanem magara hagynad, ha arra van szüksege. Lehet, hogy tulsagosan nyomultal a valaszodert, es o rossz (?) konzekvenciat vont le abbol.


A magus.

2014. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mágus! Egyszer kérdeztem meg tőle, ezt nem hiszem, hogy nyomulásnak lehet, hivni... viszont én szeretem ápolni, a barátaimat, még ha elő is fordulnak ilyenek, magyarul nem szeretem csak ugy elhulajtani őket, számomra fontosak. De egyébként hasznos a válaszod, csak most ide nem feltétlen igaz.
2014. febr. 7. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Barhogy is van, a legjobb, ha ezt egyenesen vele beszeled meg.
2014. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!