Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiú,...

Én vagyok az egyetlen fiú, aki nem kell egy lánynak sem? Miért nem kell nektek lányok egy fiú, milyen okai vannak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem akkor nem kell valaki, ha nem fog meg a személyisége.
2014. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, csúnya vagy, nem vagy érdekes. Ha mélyen magadba nézel, tudod te a választ. Gondolkodj, mert ezt csak te tudhatod. Itt gyk-n látatlanba senki sem fogja tudni a a választ. Csak te.
2014. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány visszautasít egy fiút, azt mindig azért teszi, mert a fiú nem néz ki elég jól.
2014. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se kellek senkinek, pedig már nem vagyok tini. Hogy mi bajuk velem, fogalmam sincs, mert senki nem mond semmi konkrétumot (meg túl nagy szerencsém sincs ismerkedés terén), de igazából talán nem is akarnak megismerni.
2014. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
harmadik, ez nem mindenkinél van így, én már utasítottam vissza olyan fiút is, aki nagyon jól néz ki szerintem, de egyszerűen nem tetszett a személyisége, unalmas/menőző volt nekem :D
2014. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szevasz barátom csatlakozom hozzád, énis így vagyok :(
2014. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
#5 Akkor mégse nézett ki olyan jól.
2014. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztosabb, bízz magadban. Ha most nem kellesz senkinek az nem azt jelenti, hogy nem is fogsz. Biztos fogsz találkozni egy olyan lánnyal akinek tuti, hogy be fogsz jönni, csak várd ki a végét, és addig fel a fejjel!
2014. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzek,mint az 5# hozzászóló.Más vagyok,mint a többiek,akiket a lányok akarnak.Nem is érdeklődnek,teljesen közönyösek,flegmák.Nekem meg folyamatosan zsugorodik az önbizalmam.18/F
2014. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs,mint a 4.(előző voltam)
2014. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!