Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egyetlen lánynak sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya állítólag, én sem tartom magam annak mégis mindig az van, hogy a lányok nem kérnek belőlem. Barátnak jó vagyok, esetleg szexre, de egy kapcsolat soha nem adatik meg. Bennem van vajon a hiba?
2012. okt. 22. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor még is csúnya vagy.
2012. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet, akkor meg tudjuk mondani
2012. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, a szépség relatív, sőt a belső is:) Ettől szép az egész. Minden az agyban dől el! Ha te elhatározod, hogy neked kell valaki, és küzdesz érte a végsőkig, akkor meg fogod kapni!
2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy szexelnek veled! Velem még annyit sem.


Amúgy tényleg vicc, hogy mekkora igényeik vannak a mai lányoknak, elegem is lett belőlük egy életre.

2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert lehetséges, hogy rossz körökben mozogsz.

Ennyiből nem tudjuk megmondani, hogy mi lehet a baj. Ha mutatsz képet, akkor őszinte véleményt kaphatsz.

2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a szépség nem relatív!
2012. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát te sem vagy egy rendes tiszalelkű valaki.olyanokkal szexelsz akikkel nem jársz? ha totál semmibe vennének akkor tényleg sanyarú lenne a helyzeted de úgy látom te az azért csipegeted az élvezetet lévén a szimpla szex is több a semminél.

akkor tisztelnélek ha visszautasítanád a csak testi kapcsolataidat mondván : vagy normális kapcsolat vagy semmilyen

2012. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy szexelek is velük, hanem, hogy maximum azt akarják csak tőlem. De azt sem mind.
2012. okt. 22. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert csak hazudják, h nem vagy csúnya.
2012. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen osztálytársam,aki tetszett is. DE-->

hiába vagy helyes,ha bunkó vagy!

2012. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!