Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem azt, hogy egyetlen...

Miért érzem azt, hogy egyetlen lanynak sem vagyok jo semmilyen szinten sem es ugy egyedul maradok, mint a pinty 28 evesen?

Figyelt kérdés
Nincsen egy baratom sem az osszes kulfoldon dolgozik. Munkahelyenre a kioregedo kollektiva a jellemzo, foleg 50 felettiek dolgoznak ott. Sem jol, de rosszul sem keresek a netto 137 ezres bèremmel diplomasan. Onbizalmam a padlon van, mert vono pasas sem bagyok arcilag nezve, ultragaz sem. De minden tèren le vagyok sajnos pudztulva valamilyen szinten. Mind kulsoleg, mind lelkileg. Van kiut vagy vege a palyafutasomnak?
2013. nov. 2. 14:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam, bocsi a sok betuelirasert.
2013. nov. 2. 14:24
 2/5 anonim válasza:
Ha már te is látod, hogy le vagy pusztulva külsőre, akkor elsőnek adnod kéne magadra.. edzés stb.. mindenkinek meg van a párja!
2013. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szedd össze magad


kinek kellene egy nyafogós önsajnáló pasi?

2013. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Netto 137-el simán el lehet éldegélni.

Én most kb fele ennyit keresek, ha jó idő lesz akkor meg közel 100-at

2013. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
menny el bulizni szerezz fel egy csajt és mennyetek haza atom részegen és a többit szerintem te is tudod
2013. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!