Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem és úgy hogy ne utasitjon vissza?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 07:15
 1/5 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Ha nem jössz be neki, akkor mondhatsz bármit, mert vissza fog utasítani.
2014. jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy mert vissza fog utasitani. Próbálkozz a fiúknál, nekem bevált.

72/F

2014. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért gondolod úgy, hogy visszautasítana?
2014. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyből nem támadj le egy csajt szerelmi vallomással, hanem fokozatosan próbálj nála bevágódni. Facebook sokat segít abban, hogy profilozd (milyen zenét szeret, milyen hobbijai vannak, merre járt), legyeskedj körülötte (élőben, ne a virtuális világban), profilinfók alapján keresd azt a témát, amiről érzed hogy szívesen beszél. Észre fogod venni azt, hogy szívesen társalog veled vagy sem.


Ha igen, akkor következő körben kezd el dicsérni belső tulajdonságait, éreztesd vele, hogy te észreveszed, hogy ő különleges. Ha ezekre is jól reagál, akkor kezdheted dicsérni a külsejét is. Ha továbbra is nyitott marad irányodba, akkor pedig mondhatod azt, hogy neked pont az olyan stílusú lányok jönnek be, mint ő. Ezek után pedig, hogy tetszik neked, hívd randira.

2014. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké értem
2014. jan. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!