Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak hogy az osztályba...

Mit mondjak hogy az osztályba van egy csaj és nagyon szeretem és jáni akarok vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

kinek akarsz mondani bármit is? :D


hát ne úgy kezd hogy "járni akarok veled"

2014. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írd meg neki fészen, hogy mi újság, mi a programja hétvégére? Ha bejössz neki, akkor úgyis reagál hamar, és kiderül, hogy lehet-e köztetek több is. Szerintem.
2014. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok de nem akar vissza jelölni ezért szóba akarom megklrdezni hogy járna e velem de hogyan hogy ne essek hirtelen neki
2014. jan. 28. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
szerinted ha fb-n nem jelöl vissza akkor elmenne veled bárhova is? :D nem is értem hogy gondolod hogy legyen köztetek valami..
2014. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ja, ha még egy ilyen helyen se jelöl vissza ahol még az ismeretleneknek is vissza szoktak akkor élőbe mit vársz?
2014. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert nem szokott annyit facebookozni de most már visszajelölt és akor tovább
2014. jan. 28. 19:16
 7/7 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Mondjuk ez mindegy szerintem ne menj oda a lányhoz és támadd le azzal hogy járni akarsz vele, engem ez kicsit elrettentene. Inkább viselkedj vele kedvesen, hívd el pár helyre, lehetőleg személyesen, mert véleményem szerint a közösségi oldalakon beszélni meg minden fontos dolgot nem valami jó. Sokkal jobb lehet köztetek minden, ha oda állsz elé.
2014. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!