Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez az érzés? Szeretem?

Mi ez az érzés? Szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki nem vonzott sosem külsőleg, viszont ahogy egyre jobban megismertem, máshogy gondolok rá. Még mindig nem az esetem külsőre, de olyan jó illata van, egyből bevillan, ha rágondolok (és nem parfüm, hanem a természetes illata), meg, ha rágondolok olyan fura érzés fog el, néha melegség, zavarban is szoktam lenni előtte. Viszont még mindig nem mondom rá, hogy de jó pasi, meg nem tudnám magamat intim helyzetbe képzelni vele. Akkor ez most mi? Kezdek beleszeretni? 20/L
2014. jan. 19. 17:51
 1/8 Csakegylány.17 ***** válasza:
valami olyasmi :)
2014. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna, hogy létezhet ilyen, még sosem jártam úgy, hogy olyasvalaki tetszen meg, aki külsőre nem fogott meg és pont nem az esetem semmilyen szempontból...

Biztosan kezdek beleszeretni? Nem lehet, hogy csak imponál, hogy érdeklem őt?

2014. jan. 19. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a jelenlegi párommal.
2014. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beleszerettél😊
2014. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha így lenne, nem kellene, hogy külsőleg is vonzzon?
2014. jan. 19. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én is bele tudnék valakibe szeretni, ha a tulajdonságai annyira megfognának de külsőre nem vonzana annyira.
2014. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Ez a jó illat pedig pusztán kémia. Tudtommal arra utal, hogy genetikailag jó párosítás lennétek, ezért tartod vonzónak a természetes szagát.


Amúgy mennyi idősek vagytok?

2014. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ami érdekes belsőre is inkább érdekesnek tartom, nem mindennapinak, sőt van, ami miatt azt gondolom nem működne...

Én 20, ő 27.

2014. jan. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!