Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakított a pasim ok nélkül....

Szakított a pasim ok nélkül. Először totálisan ki voltam. Aztán 1 hónapra rá túl léptem rajta.1 osztályba járunk. Mióta látja hogy nem foglalkozom vele piszkál, beszól, néha nagyon kedves. Talán még mimdíg szeretem de ez felőle csak játék vagy Más?

Figyelt kérdés
Köszi előre is
2014. jan. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak játék, érzés nélkül. Ha érzése lenne félve közeledne hozzád, és nem tudna bántani, meg beszólógatni, mert neki hétszerte jobban fájna, ha neked valami fáj.
2014. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy férfi ha valóban szeret egy nőt, azt törékenynek tarja, óvja, védi, félve simogatja, minden beszéde érzésről tanuskodik. De bántani nem bántja azt akit szeret.
2014. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj csak: igy gondolkozik egy olyan Férfi, akinek érzései vannak egy adott nő iránt:


"Álmomban az életem vagy,életemben az álmom vagy"

2014. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be semminek. Komolyan... Had írjam le a saját tapasztalatom:

Volt egy barátnőm, végeztünk az iskolával, és kitaláltuk, hogy egy helyre megyünk továbbtanulni, mivel amúgyis messze lakunk egymástól, legalább többet látjuk egymást. Félévre rá megcsalt, én meg kidobtam. Nagyon sokáig gyötörtem saját magam, hezitáltam, nem tudtam mit tegyek. Azt mondta szeret, azt mondta velem akar lenni, holott már az új pasijával volt. Később felhívtam, hogy próbáljuk meg újra. Nagy koppanás lett. Haveromtól hallom vissza, hogy ő már nem engem szeret, hanem a másik pasit. Megint átvágott, megint megtette, megint magam alatt voltam. Rászoktam a dohányzásra, az alkoholra, még öngyilkos is lettem volna, ha nem segítenek ki a barátaim, a családom. Ne foglalkozz vele, ne tedd, hagyd rá, ne nézz rá, ne beszélj vele, hagyd. Lehet, hogy szereted, én szerettem az exem a szakítás után, de muszáj ezen túlesned. Ha visszamész ki tudja mi lesz, lehet megcsal, mert csak azért vagy neki jó, hogy legyen kivel ellennie, lehet hogy csak addig kellesz, amég nem lesz szerelmes másba. Hagyd.

2014. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 24. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!