Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz, ha elhívtam egy lányt...

Az gáz, ha elhívtam egy lányt moziba (nem vagyunk együtt, nem is randi) és nem fizetem ki neki a jegyet? Leginkább lányok válaszára vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi... Ebben a formában akkor szerintem nem gáz. Nem hiszem, hogy elvárja, hogy fizesd. Viszont tényleg, hogy ha később akarnál tőle valamit, nem hiszem hogy hátrányt jelentene, ha legalább hozzávágnál egy vödör pattogatott kukoricát:D

Ahogy olvastam az utolsó válaszoló hozzászólását, azon kezdtem el gondolkodni, hogy akkor más országokban mindenki egy smucig, kicsinyes alak, hogy sajnálják egymásra egy mozijegy árát?:D Hát ezt szomorúan olvastam, ugyanakkor nem is hiszem. Azt aláírom, hogy tényleg rengeteg anyagias ember van, én is ismerek személyesen is párat. Volt olyan palim egyszer, aki még egy ezresért is húzta a száját, de amikor én költöttem rá, azt zokszó nélkül elfogadta:D Egyszer voltam egy találkozón, vakrandin. A csávó ragaszkodott hozzá, hogy a KFC-be menjünk, mert ott újra lehet tölteni az üdítőt ha kifogyott. Addig nem állhattam fel, amíg meg nem ittam legalább két pohárral:D Mondanom sem kell, hogy többet nem találkoztunk. Iszonyú kínos volt. Elnézést ha ezzel megbántok valakit, de nem bírom a szarrágó embereket. Most nem rád gondoltam kérdező, csak úgy általánosságban. Kijött belőlem ez a sok szenny:D Ti nem randiztok, nincs miért szégyenkezned:)

2014. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem anyagias dolgon múlik hogy most meghívjam a csajt vagy sem. Szimplán az ember tudja mikor kell...


És egy baráti mozi szerintem még nem ez a "itt bankszámlám , használd asszony" kategória.


Sőt! Szerintem egy határozott és tudatos lány nem is engedi kifizetni a részét.

Most az hogy kapcsolatban egyszer , egyszer ő fizet..előfordul. De még tartós párkapcsolatban sem normális ha a pasi fizet mindent.

2014. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes beidegződés az itthoni emberekben.


Az meg külön gáz ha valakinek az jön le ebből hogy "sajnálja a mozijegy árát.." Így teljesen felesleges magyarázni..úgy sem érti a válaszoló

2014. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!