Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz, ha elhívtam egy lányt...

Az gáz, ha elhívtam egy lányt moziba (nem vagyunk együtt, nem is randi) és nem fizetem ki neki a jegyet? Leginkább lányok válaszára vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát...szerintem gáz.

Légy férfi és igen is fizesd ki ha már elhívtad. Vagy a kukoricáját. Ha randi ha nem randi, ez illem.

2014. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem akarsz tole semmit, akkor nem is kell adni semmit.

Ha viszont randi, vagy legalabbis szandekodban all hogy tovabbfejlodjon, akkor viszont nem art.

Azzal ha felesben fizettek, csak azt rogzited a szamara total egyertelmuen hogy nem nokent hivtad el hanem haverkent.

2014. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha te hívtad el, és nem beszéltétek meg előre, hogy az nem randi, akkor igen, ki kell fizetned!
2014. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen szavak kíséretében hívtad el? Ez attól függ.

Bár, nem tudom. Hallod ilyen apróságoknál én úgy szoktam, hogy ha én hívok valakit, akkor én fizetek. Akkor is férfi, max nem hagyja. Ha úgy kérdezted, hogy "Elmegyünk moziba?" akkor még van esély, hogy ne tűnj bunkónak ha nem fizetsz. Nem azért mondom, de engem ha barátilag hívtak is akárhova, mindig okvetlenül fizetni akartak valamit. Ez még egy barát felé is szép gesztus, hogy meghívod valamire. Lehet, hogy ez csak az én köreimben szokás, nem tudom. Pedig nem vagyunk gazdagok.

2014. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
rendben, koszike : )
2014. jan. 24. 11:52
 6/13 anonim ***** válasza:

*akkor is HA férfi

A ha kimaradt, elnézést:)

2014. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hat igazabol megkerdeztem, hogy lenne-e kedve eljonni velem, azt mondta igen. ennyi, semmi extra
2014. jan. 24. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
B*sz*d ha már elhívtad akkor azt a jegyet fizesd máár ki neki. Mert ez így tényleg gáááz
2014. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Miért kéne kifizetned a mozi jegyét?


Magyarországon az emberek nagy része azt hiszi hogy ilyenkor legyen "gavallér" a pasi és fizessen. Elárulom neked, egyáltalán nem kell...Sehol sincs ez elő írva. Korrekt hozzáállásnál mindenki fizeti a saját részét és ennyi. Nem hinném hogy pont ezen 1200 Ft-os mozijegyen kell hogy legyen a hangsúly.

Külföldön nem is szokás ez a módszer.


Ez nem randi, nem is jártok...felesben a jegy és ennyi.

2014. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már az illem...


Sokan előre engedik a csajt az ajtónál, amikor a férfinak kell előre mennie..


Illem arra pont nem tér ki hogy fizesd a jegyét, de etikett szerint legjobb ha mindenki a sajátját fizeti.


Csak néhány ember fejében él ez a fajta baromság.

2014. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!