Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves lányokat kérdezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves lányokat kérdezem. Mit vártok el egy fiutól ha már együtt vagytok? Randi milyen legyen vagy stb, szóval az elvárások ilyen kórban.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha elvinne moziba esetleg mekizni vagy fagyizni vagy csak simán sétálni beszélgetni ehhez hasonlók :) és azt h ne ejtsen át legyen velem mindig őszinte...ne csaljon meg inkább szakítson...és a legfontosabb szeressen és tiszteljen :) kb ennyi :) 19/L
2013. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 27. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mit vártok el egy fiutól ha már együtt vagytok? "-pl.:

1. legyen őszinte!:) Tudom ez olyan alap dolog egy kapcsolatban, de most olyanokra is gondolok, mint pl.ha a haverjaival szeretné tölteni a délutánt/hétvégét, akkor mondja meg nyugodtan, emiatt nem harapnám le a fejét stb.:D csak legyen őszinte és ne kamuzzon, hogy jaj szarul van és ne is kerteljen ilyennel kapcsolatban

2.Megértem ha vannak elfoglaltságai, de azért szakítson rám is időt...egyik barátommal hónapokig jártunk de sajnos annyi elfoglaltsága volt, hogy szinte alig tudtunk találkozni..

3.Nagyon tetszik az is, ha bemutat a haverjainak...:) akik általában olyankor, már majdnem a fél életemet tudják:D szóval tetszik ha tudom, hogy beszélt már rólam nekik is..igaz ezek alap dolgok:) de nekem valahogy ezek fontosak..és szerintem/remélem nem csak én vagyok ezzel így:D



"Randi milyen legyen vagy stb, szóval az elvárások ilyen kórban."- nincsenek nagy elvárásaim:) Volt már elég jómódú családból(vagy hogy is mondjam) barátom, és volt már picit szegényebb családba tartozó barátom is..és tényleg nincsenek nagy elvárásaim..bőven elég ha otthon filmezgetünk, sétálgatunk ebben a jó időben, nyáron strand, közös bulik..hirtelen most csak ennyi jutott eszembe:D

2013. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ ki milyen:)

aki szeret mozogni az örül annak ha elviszik mondjuk Bowling-ozni táncolni egy klubba vagy ilyesmik:)

mások akik nem igazán szeretik a mozgást azokat viheted fagyizni , sütizni, moziba.

romantikus lányokat sötétba sétálni meglepni rózsával , vacsorázni. kb ez az elvárás. és ha már együtt vagy a csajjal neked kell tudni h melyik kategóriába is tartozik.:)

2013. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ezzel már sokat segítettetek :) köszönöm a válaszokat :D
2013. ápr. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!