Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Soha nem fogja semmi sem...

Soha nem fogja semmi sem érdekelni velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfival, jól sikerült, megbeszéltük a következőt is, de van egy gond. Írta hogy figyelmetlen, és ezt nézzem el neki. De ha írok valamiről, arra nem reagál. Most is már nem tudtam mit írni neki. Mert csak magáról tud. Azt is írta, jó hogy benézett a mail fiókjába, különben nem veszi észre, de ha már ott van akkor gyorsan válaszol. Ezt a mondatot mire véljem? Ő is én is számítógépen dolgozunk.
2014. jan. 24. 09:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
Gondolj csak bele. Ha felkeltetted volna az érdeklődését, érdekelnéd mint nő akitől komolyabbat szeretne, akkor nemhiszem hogy ilyeneket írna hogy még jó hogy benézett a mail fióksába különbe észre sem vesz stb. Legalábbis ha tőlem akart valami a pasi azért azt erősebben éreztette jóval. Meg ha bejön valaki nem azzal kezdem h bocsi figyelmetlen vagyok ergó van hogy le se sz*rlak (ezt nem mondta ki de éreztette szerintem). Oké hogy sms-eztek, de szerintem havernak vagy barátnak tekint. Nem hinném, hogy annál többnek. Ha nem változik semmit, akkor ne foglalkozz vele. Ha érdekled tuti keresni fogja a társaságod. Sokkal jobban mint most.
2014. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem más áll a dolog hátterében. Nem visszahúzódó, félénk, bátortalan? Lehet alapból ilyen és kínos neki az egész. Nehéz neki normálisan viselkednie, mert nem tudja milyennek kell lenni. Lehet oda van érted, csak nem tudja, hogyan mutassa vagy fél kimutatni. Próbáld meg óvatosan kideríteni az okát. Miért gondol mindenki rögtön erre???
2014. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!