Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme kapcsolatban lévő...

Van értelme kapcsolatban lévő nőre nyomulni? Vagy hagyni kell bármennyire is tetszik

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Amennyire pontosan körülírtad a helyzeted, olyan pontos válaszokat fogsz kapni.


Az én válaszom egy határozott talán.

2014. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Te esnél pofára.
2014. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ad valamilyen jelet,akkor van értelme
2014. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, inkább hagyd.
2014. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mit akarsz tőle? Milyen a kapcsolata? Ha boldog és szerelmes, úgysincs esélyed. Ha rossz kapcsolatban van akkor lehet, hogy téged választ. Megpróbálni meg lehet, bár tény, hogy nem szép dolog, de a nőn múlik úgyis, ő dönt. Inkább csak célozgass, figyeld a reakcióit.
2014. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor kifejtem

pár hónapja ismertem meg beszélgettünk elmondta kapcsolatban van de se vele sem nélküle kapcsolat.

Volt egy randi de akkro nem tudtam mit is akarok csak most jöttem rá hogy szeretem de most megint jóban van a barátjával

2014. jan. 14. 20:09
 7/9 A kérdező kommentje:

hogy érted ezt a célozgatást?

ne hívjam nyíltan randira?

2014. jan. 14. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok és én vagyok a nő. Csak nem tudom, hogy aki nyomul rám az komolyan is gondolná vagy csak szórakozik. A párommal meg pont se vele, se nélküle, 5 év után nehéz szakítani ha már nincs is szerelem.

Végülis randira is hívhatod, vagy előbb talán éreztesd vele, hogy fontos neked, hiányzik, és így látod, hogy ő mit reagál aztán hívd randira ha úgy érzed.

2014. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésedet ő tudja a legpontosabban megválaszolni.
2014. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!