Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Soha nem fogja semmi sem...

Soha nem fogja semmi sem érdekelni velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfival, jól sikerült, megbeszéltük a következőt is, de van egy gond. Írta hogy figyelmetlen, és ezt nézzem el neki. De ha írok valamiről, arra nem reagál. Most is már nem tudtam mit írni neki. Mert csak magáról tud. Azt is írta, jó hogy benézett a mail fiókjába, különben nem veszi észre, de ha már ott van akkor gyorsan válaszol. Ezt a mondatot mire véljem? Ő is én is számítógépen dolgozunk.
2014. jan. 24. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a fazon nem akar tőled semmit.
2014. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
utána folyton sms-ezgettünk, az sem jelent semmit?
2014. jan. 24. 09:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Sajnálom.
2014. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magyarul: a bolondját járatja veled.Ha neked ez kell, akkor hagyod, ha nem akkor rövidre zárod.
2014. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért kíváncsi lennék más véleményére is, bocsi...
2014. jan. 24. 09:34
 6/12 menta34 ***** válasza:
El tudok olyan verziót is képzelni, hogy több nővel kavar egyszerre, hátha így előbb jut ágyba :)
2014. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miért kell rögtön erre gondolni? elég sokat beszélgettünk előtte a neten. este is folyamatosan írt sms-t.
2014. jan. 24. 10:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak magáról tud írni, pedig még csak egy-két randin vagytok túl, akkor kérdezem én, ártatlan, tágra nyílt szemekkel, hogy kb.mire számítasz? Szerintem annyira nem biztató. Viszont ha a randikon ennek az ellenkezője, akkor simán utál írogatni, és ezért nem bonyolódik hosszabb levelezgetésbe. Vagy ott is főleg ő a téma?
2014. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
leginkább ő igen. egy-két dologra rákérdez, ennyi. de ha írok valamit, arra nem reagál. pl. ha történik valami, meg ehhez hasonlók, ha rólam van szó. jót beszélgettünk, voltak közös témák, és bocsánatot is kért, hogy ilyen.
2014. jan. 24. 10:03
 10/12 ASOT ***** válasza:
Ha érdekelnéd őt, akkor többet keresne téged és érdekelné, hogy mit reagálsz , kíváncsi lenne a véleményedre. De magasról lecarja.
2014. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!