Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Benne lennétek egy...

Srácok! Benne lennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki iránt már többet érzek. Ő szívesen lefeküdne velem, de én ennél többet szeretnék vele, kapcsolatot. Nekem most olyan srác kell, aki nincs totál belém zúgva, nem jár folyton a nyomomban, szabad teret hagy, elég ha hetente párszor találkozunk és főleg az együtt alvás lenne jelentős, mert rossz esténként magányosan lefeküdni. Ez a barátom tökéletes lenne erre a "szerepre", mert vágyik egy barátnőre, de jobban érdekli most, hogy bulizzon és a saját életét élje. Én is a saját életemet akarom élni. Azért is lenne Ő jó, mert mindketten érezzük, h több van köztünk puszta barátságnál, és esetleg a szerelem is kialakulhat mindkettőnk részéről (részemről biztosan), a testi vonzalom pedig nagyon erős, a szikra is megvan. :) Szerintetek benne lenne a srác egy ilyen kapcsolatban, ha ezt így elmondom neki? Nem tartanám pórázon, akkor menne bulizni, mikor akar, egyedül az miatt vannak kételyeim, h benne lenne-e a kapcsolatban, hogy akkor nem tudna minden buliban más-más csajjal lefeküdni. Mert azt azért nem tudnám elviselni, h mellettem másokkal is lefekszik.

21/N (21 éves a barátom is)


2014. jan. 14. 14:58
 1/5 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Igazából saját magadnak mondasz ellent...ha többet szeretnél tőle, mint csak szex, akkor ő NEM alkalmas arra, amire neked most kellene...
2014. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21évesen ha nincs rövidpórázon, elég hamar beesne más ágyába is :) egy ilyen kapcsolatnak nincs semmi értelme sztem, ennyi idősen, ha szexre keresel pasit, jó egy alkalmi is. Ilyen laza kapcsolatban ne várj hűséget senkitől.
2014. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Figyelj egy kapcsolatnak az alapja hogy ne élősködjünk a másikon... szabad teret mindig kell hagyni...semmi különleges nincs ebben.. ez egy normális kapcsolatnak látszik ahogy leírtad... a fontos az hogy kibírja -e a srác hogy csak veled van és mellette nem csajozik... valahogy beszéld meg vele hogy te szeretnél kapcsolatot vele...
2014. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Ja és a kérdés az volt hogy benne lennék -e egy ilyen kapcsolatban... a válasz igen!:)
2014. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tartom.Én benne lennék 1 ilyen kapcsolatba,ami jónak igérkezik. 19/F
2014. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!