Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig lennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig lennétek egy olyan kapcsolatban, ami semmiképp se szólhat egy életre?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy sokáig nem dönti el az ember, hogy na Ő lesz a férjem/feleségem... de ha biztosan tudjátok a párotokról, hogy semmiképp nem mennétek hozzá, akkor annak ellenére még együtt lennétek vele? Kb meddig?

Nagyon szerelmesek vagyunk, belehalnék, ha nem lehetnék vele, nagyon boldogok vagyunk, de mint férj, felelősségteljes szülő... hát, úgy nem igazán tudom elképzelni. Viszont nagyon nagyon szeretem. Ilyenkor mi lenne a helyes? Vagy kár ezen agyalni és a legtöbb kapcsolat ilyen? Mit gondoltok, nálatok ez hogy van?

22L (a barátom is ennyi)


2013. márc. 6. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem kár ezen agyalni, az a normális, h 22 évesen még éli az életét, majd ha eljön az ideje, akkor felelősségteljes szülővé fog válni
2013. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd lecsillapodik később, nem kell betojni. :)
2013. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fospuska ***** válasza:
komolyodhat. esélyt csak adsz magatoknak,ha szereted. én olyan voltam 22 évesen,hogy a fal adta a másikat.:) rési szép idők...! :D
2013. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te most akarsz ferjhez menni, es gyerekeket szulni, akkor ez egy problema, ha meg nem akkor elvezd ki a mostani kapcsolatodat, es mikorra oda jutsz, hogy ilyen komoly dolgokba vagnal, akkor konnyen lehet, hogy mar mindketten mas emberek lesztek.
2013. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok férjhez menni meg gyereket se még évekig, szóval ez tudom, hogy a jövő zenéje, nem is vagyok az az előre tervező típus, csak ezen úgy elgondolkoztam, mikor a napokban felhozta ezt a témát.
2013. márc. 6. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Az életreszóló kapcsolatok sem feltétlenül szólnak egy életre. Kár ezen agyalni, tényleg.

22 évesen pláne.


Ha majd már tényleg családot szeretnél, akkor ráérsz ezen gondolkodni.

2013. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon maximum két évig. Akin ennyi idő alatt a csíráját se látom annak, hogy esetleg leélném vele az életem, azzal szakítok.

Ez az elmélet. A gyakorlat az, hogy az exemre 5 évet áldoztam, hülyeség volt. Néhány hónapon belül tudtam, hogy nem ő lesz a férjem. Úgyhogy most a párom egy évet kap. Ha addig nem látom, hogy igen, hozzámennék, akkor akkor szakítunk.

2013. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk a szívem azt mondja, hogy Őt akarom, mindig!!

De ha adok egy kis teret az agyamnak is, akkor ez már nem feltétlen jó ötlet! :)

Persze ha azt nézzük, az előző barátommal 4 évig voltam együtt, ő tipikusan jó férj meg minden lett volna, aztán mégse tartott örökké... :)

2013. márc. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!