Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy az egyik fél észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az egyik fél észre sem veszi hogy a másik rosszul érzi magát a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a pasi maradéktalanul boldog a kapcsolatban míg a lány szenved és ez fel se tűnik neki? Vagy akkor ő is nyűglődik?

Pár hónapja szakítottunk a pasimmal nagyon goromba volt, mert szerinte nem bíztam benne (okot adott rá). Azt mondta hogy nem érdeklem, ne is írjak, mert nincs értelme ha nem bízok benne.

Jól letiltottam mindenhonnan.

Ezután megismert egy másik csajt, egy hónapja hivatalosan járnak. Megtaláltam a csajnak egy külön oldalát, és mindig ott panaszkodik, hogy érzi hogy nem fontos a pasinak, le se bagózza őt, meg hogy majd később rá fog jönni mennyire fontos volt neki de akkor már késő lesz stb.

De ezt így minden nap írja. Meg hogy mondaná neki ezeket, de meg se hallgatja a problémáit és elpoénkodja.

Lehetséges hogy ez az exemnek fel se tűnik, hogy gyötrődik a lány, vagy csak szimplán nem érdekli?

Ez fura, mert ha én kezdtem el lelkizni, akkor mindig megpróbáltuk megbeszélni (csak a szakításkor nem).

Szóval nem olyan lelketlennek ismertem meg.

Vagy lehet hogy az a lány neki csak pótlék?


2013. márc. 3. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Amúgy miért érdekel ennyire az új barátnöje sorsa?
2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az exem sorsa érdekel
2013. márc. 3. 15:12
 3/7 A kérdező kommentje:
...és kíváncsi vagyok, miért lehet hogy vele nem beszél meg semmit ha velem anno igen.
2013. márc. 3. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, már értem, asszem:) De javits ki...

Szóval azt szeretnéd tudni,hogy nem e téged szeret még mindig, merthogy a lányhoz nem tud úgy állni mint anno hozzád. Vagy túlkombináltam?:)

2013. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, megértetted a lényeget
2013. márc. 3. 15:22
 6/7 Ivan Iljics ***** válasza:
Lehet hogy pótlék, lehet hogy a csaj egyszerűen hisztis, lehet a barátod teljesen kiábrándult a kapcsolatokból, lehet hogy azt hiszi a lelkizéstől kevésbé férfias.
2013. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én rögtön megértettem miről van szó :D
2013. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!