Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban először mondja ki valaki hogy szeretlek nem gáz ha a másik nem mondja vissza?

Figyelt kérdés
Vagy mit lehet ilyenkor mondani, ha a másik fél még nem érez úgy, hogy mondania kellene?
2012. nov. 27. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én se szoktam soha semmit mondani erre, vagyis én le is blokkolok mikor ezt meghallom, meg nem is szoktam úgy érezni se, szóval hülyeség lenne hazudni. Persze kínos kicsit a szitu, de hát legalább őszinte az ember


26/l

2012. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyilván ilyenkor jobb hallgatni,mint hazudni.
2012. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy kínosnak kellene lennie, hiszen lehetetlen hogy mindkét fél egyszerre akarja mondani, csak mégis ilyenkor mi van? Meghallgatod és néma csönd?
2012. nov. 27. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Az egy dolog hogy őszinte vagy, de ez férfiként nekem állatira kiábrándító volna. Ez van. Legalább egy nekem is bejössz, vagy szimpatikus vagy dumát elsózhatnál, mert ha erre kuka hallgatás a válasz, az nálam csakis rosszat jelentene. Mennél a szelektívbe, a felejtős kategoriába.

Ha látnám rajta,hogy nem vibrál, akkor hagyom a fenébe hozzáállású ember vagyok. Az ilyesmi dolgokat,hogy szerelem, érzelmek nem kell erőltetni. De ha meg mégis kéne a pali, majd ne csodálkozz,hogy a béna némaságod miatt elszaljtod, mert nem mindenki preferálja a halgatagságot egy ilyen féle közeledésre.

2012. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk párom (29/F) mondta ki először, hogy szerelmes belém, őszintén szólva annyira hamar, hogy én is teljesen leblokkoltam, nem tudtam egy pillanatig mit reagálni. Alig egy hónapja randizgattunk akkor.

Sokkos állapotban valamit hebegtem, hogy ez váratlanul ért, és hogy én még nem tudom, mit is érzek. Ezzel egyidejűleg mondjuk szorosan átöleltem, hogy érezze, hogy szeretem, csak még kell egy kis idő.

Én két hónap után éreztem először, hogy szerelmes vagyok, de bőven három hónapon túl voltunk, mikor ki is bírtam nyögni, nekem nehezen ment.

24/N

2012. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nah egy szerelmi vallomásra a másik legbénább dolog ha annyit nyög ki hogy bejössz vagy szimpi vagy:D..szerintem azt hiszem te is pislognál egy sort..az se sokkal jobb mint ha kussol az ember..


26/l

2012. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, ilyenkor lehet előhozakodni az ilyen "te is nagyon fontos vagy nekem", "nagyon megkedveltelek" stb. dumákkal, de legtöbbször elég furán jön ki a szitu, ha a másik fél még nem tart itt érzelmileg.
2012. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Én vagyok az, aki benyelné, ha nagyon halgatag volna a lény. Szóval az úgy van ,hogy én csak a szerelem első látásbanban hiszek. Más nálam nem létezik. Egyszerűen nem bírom elképzelni, megérteni belül azokat a nőket, akiknek idő kell, még egy hónap randi után is. MI? A? FENÉRE? ÉRTETLENKEDIK MÉG? csak tudja hogy tetszik neki az az átkozott állat, kívül belül vagy nem, csak tudja,hogy vele akarja e összerakni magát. Én férfiként kb. olyan 5 perc után tudok dönteni, annyira vág az agyam! Ránézek, teszik, csókolom. Ráhallgatok a személyiségére, klasszul mosolyog, máris nyerő státuszban van, ez kell nekem! Ennnyi az egész. Soha nem értettem, hogy a nők mit pöccsölnek annyit.
2012. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon primitív gondolkodás, már ne is haragudj.

Nem mindenki esik azonnal szerelembe (szerintem nem is lehet, mert akit nem ismersz, abba nem lehetsz szerelmes...).

Az egy dolog, hogy tudod, hogy jó vele, hogy emberileg fontos, de kimondani, hogy szerelmes vagy, már egészen más tészta. Nem "pöccsölés", ha valaki vár vele, ugyanis jobb esetben ilyesmit akkor mondasz, amikor már tényleg KOMOLYAN gondolod, és nem dobálózol vele felületes ismeretség után.

2012. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jólvanna! Azért nem kell keresztbe lenyelni!! :)) Akkor én még sohasem voltam szerelmes. Ezt veheted ténynek. Amit annak sejtettem, az csak szimpátia+ tetszés volt. Ennyi. De én az vagyok ,aki már ennyire is képes vagyok azt mondani 5 perc után ,hogy szeretlek. MErt szeretem a külsejét, és látok annyit belőle ,hogy szerethető a belső tulajdonsága is. A férfiaknál nincs annyi kivizsgáztatás, nincs annyi próbatétel mint a nőknél. Ti még ízekre szeditek a szerencsétlent, kielemzitek, hogy miért is lesz ez jó nektek, aztán majd ha talán, akkor zőld utat adtok neki. Áhhh. nagggyon kegyetlen! Kő kemények vagytok! :D
2012. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!