Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban először mondja ki valaki hogy szeretlek nem gáz ha a másik nem mondja vissza?

Figyelt kérdés
Vagy mit lehet ilyenkor mondani, ha a másik fél még nem érez úgy, hogy mondania kellene?
2012. nov. 27. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem akartalak lenyelni, csak egy cseppet agresszív stílusban írtál, és az nem tetszett.

Különben meg (legalábbis az én esetemben) szó sem volt semmi elemezgetésről, meg vizsgáztatásról. Mi nők is tudunk ám nagyon egyszerűek lenni: ha szerelmes vagyok, kimondom, hogy szeretlek, ha nem, akkor meg nem, ennyi.

Nálam az érzelmek lassan alakulnak ki, attól, hogy valaki szimpatikus, meg tetszik a külseje, még nem szeretem.

De ezek szerint neked felszínesebbek az érzelmeid (nem bántásból).

2012. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak férfi agy versus női agy. Ennyi a magyarázat. Nekünk elég 5 perc a mindent elsöprő szerelemhez, nektek hónapok kellenek. Ez van. Ezt kell/ene/ szertni. :)) Csak nem értem, de azért vagyok pali,hogy ne értselek benneteket. Én komolyan el nem tudnék képzelni olyat, hogy lassan alakuljanak ki az érzelemek. Az vagy van már alaphelyzetben, vagy nincs miről beszélni. Nálam olyan hogy barátból szerető soha nem lesz esélyes felállás pl. Mert akit már eleve csak barátszindrómára kárhoztatok, az abból nem tud kikecmeregni 8D
2012. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lifeishard ***** válasza:
Fura, én faszi vagyok, de nekem 5 perc ilyenhez nem volt elég soha, és még nagyon sok más férfit ismerek, aki hasonló cipőben jár. Kéjvágyat, vonzalmat és hasonlókat én is érzek 5 perc után, azt is, ha fellobban a szikra, de hogy ebből igazi tűz legyen, ahhoz kevés ennyi idő szerintem.
2012. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp sem kellemes a szitu.Ha a másik fél nem mondja vissza, de érzed,hogy komoly a kapcsolat akkor valószínűleg csak váratlanul érte a dolog.
2012. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!