Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűnt a mai lányokból a...

Hova tűnt a mai lányokból a büszkeség?

Figyelt kérdés

Olvasom itt rendszeresen, illetve a bulikban is tapasztalom, hogy sok lány szinte fut egy-egy pasi után.

Nekem is volt már ilyen, és hazudnék ha azt mondanám hogy nem használtam ki, de komoly dolog sohasem lett belőle. Pont ezért, mert nincs tartása a szememben egy ilyen lánynak, aki fut utánam. Lehet hogy én vagyok ilyen elcseszett de nálam ez ha be is jön, egész biztosan nem hosszútávra. Közrejátszhat ebben az, hogy több hosszabb kapcsolatom is úgy ért véget, hogy a lány büszke volt, és bárhogy hajtottam érte nem tudtam megmenteni kettőnket. Hatalmasak a szememben a mai napig, hogy akartam, de nem kaphattam vissza őket.Nem haragszom rájuk, viszont azóta is olyan lányokat keresek akikben megvan ez a büszkeség! akiknél nem érhetek el egy pillantással, meg mosollyal bármit, akikről nem dumálom le a bugyit egy óra alatt.

És rengetgnél ez nincs meg. Pillalnatok alatt belemennek mindenbe, minden úgyvan ahogy akarom. NE! Vagy csak bennem van emg az a férfi ösztön, hogy vadásszak, és nem a kész zsákmányt akarom?!

Vagy mi a baj velem?! nem értem a dolgokat, és nem értek sokakat, hogy miért futnak a pasik után...hol van a büszkeségük?

Akinek van meglátása ezzel kapcsolatban írjon pár sort...mert totál elszúrtnak érzem az egész ismerkedési rendszert. (vagy csak képtelen vagyok alkalmazkodni)

23/F



2014. jan. 19. 14:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

mert nyzuszi az összes!

de érdekes, hogy az iylenknek mindig van barátnője...és utána nagyravan magával ,hogy a csaj kezdeményezte.

Ha fordítva nézzük sok csajnak emg bejön az, ha futhat a pasi után..-_- hogy nem elérhető, és nehéz megszerezni..:/

hurráá....

2014. febr. 5. 20:53
 22/25 anonim ***** válasza:
20 as vagyok igen igen ez igy van nemtudom hogy fordult ekkorát ez a dolog
2014. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

én elég régimódi lány vagyok, de tulajdonképpen én csak egy srácot keresek, akiről az első pillanat óta tudnám, hogy felőle nem kell kételkednem semmilyen téren. csak egy ilyen fiút keresek, nem a tökéletest hanem csak egy olyat aki szintén nem olyan "mai", nem bűzlik körülötte semmi, nincsenek 'háttérmunkái' vagy magánakciói és az sem derül ki róla, hogy egy beteg perverz állat.


sajnos ismerem a pasi vadászösztönt, jókat szórakozom rajta, de szerencsére meg lettem áldva egy jó ítélőképességgel, tudom mibe jobb nem kezdeni és mibe igen. kezdetektől kételyes fazonokkal nem kezdek, csak az a trükköm hogy megkímélem magam.. nem lenne jó, hogy mire jön 'az igazi', én egy érzéketlen bunkó lelki nyomorék lennék a sok sérüléstől, mint a korosztályom zöme. az egyedüllét addig is nekem nem derogál, tudom hogy érdemes várni a jóra, és ha lesz egy olyan fiú mint az első bekezdésben leírt, ő biztos meg fog becsülni.:) 19l

2014. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy szinte mindenki aki válaszolt abba a kategóriába tartozik, aki normális, és a régi értékeket tartja előnyben...

Viszont amint kilépek a házból, ennek totál ellentétét vezsem észre..:/

hol vannak ekdves utsó, az iylen lányok mint te, akik igenis nyitottak ,szerentek simerkedni, és nem fapofával menneka discoba, hogy jajj mindne pasi utánam fog futni emgint dejó...:/

2014. febr. 6. 21:09
 25/25 anonim ***** válasza:
Itt gykn meg szolidabb helyeken
2014. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!