Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűnt a mai lányokból a...

Hova tűnt a mai lányokból a büszkeség?

Figyelt kérdés

Olvasom itt rendszeresen, illetve a bulikban is tapasztalom, hogy sok lány szinte fut egy-egy pasi után.

Nekem is volt már ilyen, és hazudnék ha azt mondanám hogy nem használtam ki, de komoly dolog sohasem lett belőle. Pont ezért, mert nincs tartása a szememben egy ilyen lánynak, aki fut utánam. Lehet hogy én vagyok ilyen elcseszett de nálam ez ha be is jön, egész biztosan nem hosszútávra. Közrejátszhat ebben az, hogy több hosszabb kapcsolatom is úgy ért véget, hogy a lány büszke volt, és bárhogy hajtottam érte nem tudtam megmenteni kettőnket. Hatalmasak a szememben a mai napig, hogy akartam, de nem kaphattam vissza őket.Nem haragszom rájuk, viszont azóta is olyan lányokat keresek akikben megvan ez a büszkeség! akiknél nem érhetek el egy pillantással, meg mosollyal bármit, akikről nem dumálom le a bugyit egy óra alatt.

És rengetgnél ez nincs meg. Pillalnatok alatt belemennek mindenbe, minden úgyvan ahogy akarom. NE! Vagy csak bennem van emg az a férfi ösztön, hogy vadásszak, és nem a kész zsákmányt akarom?!

Vagy mi a baj velem?! nem értem a dolgokat, és nem értek sokakat, hogy miért futnak a pasik után...hol van a büszkeségük?

Akinek van meglátása ezzel kapcsolatban írjon pár sort...mert totál elszúrtnak érzem az egész ismerkedési rendszert. (vagy csak képtelen vagyok alkalmazkodni)

23/F



2014. jan. 19. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet soha nem tapasztaltam.
2014. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Ez teljesen normális, TE vagy a jó pasi, amiért így gondolod!! Hogy hová tűnt? Ezt Szirmai úr felvázolta nekem tegnap elküldöm nézd meg sztem baromi jól gondolja és sok mindent megmagyaráz!! (a filmkritika részét ne nézd :"D) http://www.youtube.com/watch?v=hHV4f-kI_j8
2014. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Én tudom hová tűnt: ott van, ahová elpakolták a hímneműek férfiasság nevű tulajdonságát is.
2014. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy jók a meglátásaid,és javarészt igazad van.Viszont mindehhez hozzátartozik az is,hogy a mai pasik többsége sem tud udvarolni,így aztán nem lehet csodálkozni,hogy a nők úgymond átvették az irányítást ilyen téren.A csajokba több női büszkeség,a pasikba több fériasság kéne manapság,mert valahogy minden felborult,az emberek többsége érzéketlenné,vagy lagymataggá vált.
2014. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

nézem a vidit Második! :)


harmadik: ttéénnyleg? én nem pakoltam sehova sem! akkor akikbe botlok, azok miért tették el a sajátjukat? :/

2014. jan. 19. 14:15
 6/25 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Az a baj, hogy ezt sok lámy nem tudja, és azt hiszik, hogy ha könnyen kaphatóak akkor az imponál..pedig pont ellenkezőleg, ezekből általában a normális srácok mást szűrnek le. Örök igazság, hogy a férfiak szeretnek úgymond küzdeni egy nőért, mert sokkal nagyobb értéket képvisel mejd a szemükben, mint egy olyan lkány aki fél óra alatt ledobja a bugyit :) Általában az okos nők így járnak el, ha komolyan terveznek egy férfival 27N
2014. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igazad van, úgy érzem a férfiak szeretnek küzdeni egy nőért és ez nagy értéket képvisel a szemükben. Nem szeretik ha egy lány fél óra alatt ledobja a bugyit. Vannak ilyen nők de mindenesetre még mindig sok olyan nö van aki azt hiszi hogyha az első alkalommal szétteszi a lábát azzal célt ér...pedig nem...de még mm,ennyire hogy nm..27N
2014. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kétszer írtam bocsi...azt hittem nem küldte el :) 27N
2014. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ha olvasgatnál az oldalon, látnád, hogy a pasik manapság azt igénylik, hogy a nő kezdeményezzen, mert nehogymár ők legyenek letutyimutyizva, amiért nem mozdulnak rá a lányokra. A büszke nők manapság álszent gőgös szűzqrvának, vagy beképzelt királylánynak vannak titulálva, aki kezdeményez, az meg ribi.. Méghogy a nőknek nem jó semmi sem!!

A nők döntő többsége élvezi az udvarlást, de ezt légyszi a többi hímnek magyarázd meg.. ha tudod.

2014. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

27/N

köszi a választ neked is. szép dolgo hogy te így látod, se sajnos a valosgban sokan nem..:/ és ezt nem értem. Sok pasi azért féla kezdeményezéstől, mert úristen milesz ha elutasítják...és ezért lettek tutyimutyik, és várnak a lányokra...de ezáltal meg alányok elszenka az én szememben kissé szánalmasok..



14:25

totál megtaláltad a dolog lényegét. sajnos a büszke lányok java az általad leírt: gőgös szüzk/rva....

2014. jan. 19. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!