Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűnt a mai lányokból a...

Hova tűnt a mai lányokból a büszkeség?

Figyelt kérdés

Olvasom itt rendszeresen, illetve a bulikban is tapasztalom, hogy sok lány szinte fut egy-egy pasi után.

Nekem is volt már ilyen, és hazudnék ha azt mondanám hogy nem használtam ki, de komoly dolog sohasem lett belőle. Pont ezért, mert nincs tartása a szememben egy ilyen lánynak, aki fut utánam. Lehet hogy én vagyok ilyen elcseszett de nálam ez ha be is jön, egész biztosan nem hosszútávra. Közrejátszhat ebben az, hogy több hosszabb kapcsolatom is úgy ért véget, hogy a lány büszke volt, és bárhogy hajtottam érte nem tudtam megmenteni kettőnket. Hatalmasak a szememben a mai napig, hogy akartam, de nem kaphattam vissza őket.Nem haragszom rájuk, viszont azóta is olyan lányokat keresek akikben megvan ez a büszkeség! akiknél nem érhetek el egy pillantással, meg mosollyal bármit, akikről nem dumálom le a bugyit egy óra alatt.

És rengetgnél ez nincs meg. Pillalnatok alatt belemennek mindenbe, minden úgyvan ahogy akarom. NE! Vagy csak bennem van emg az a férfi ösztön, hogy vadásszak, és nem a kész zsákmányt akarom?!

Vagy mi a baj velem?! nem értem a dolgokat, és nem értek sokakat, hogy miért futnak a pasik után...hol van a büszkeségük?

Akinek van meglátása ezzel kapcsolatban írjon pár sort...mert totál elszúrtnak érzem az egész ismerkedési rendszert. (vagy csak képtelen vagyok alkalmazkodni)

23/F



2014. jan. 19. 14:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Anyukának a feladata, hogy a lányát megtanítsa. Ez magától nem alakul ki.Ez nevelés. Tudatos nevelés.
2014. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

nemhinném, hogy a mai lányok anyukái futottak a pasijuk után.

szerintme inkább a nevelés hiánya a probléma...de ne vájkáljuk ebben szerintem...

2014. jan. 19. 14:33
 13/25 anonim ***** válasza:
Vagy megvan a kölcsönös érdeklődés, vagy nincs, egyik fél se menjen át zaklatóba.
2014. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt a férfiak (jó nagy részük) mostanában nem szeretnek küzdeni és udvarolni. Ha valaki kicsit kéreti magát, akkor az egyből flega p*csa lesz a férfiak szemében, aki várja a szőke herceget. Másrészt ha végignézed a felhozatalt, a férfiakat és a nőket is, szerintem a férfiaknak nagyon jó dolguk van. Csak a nagyon extrém kategória az, akik a nők közül nem adnak magukra, nem próbálják meg a legtöbbet kihozni magukból. Ilyen konkurencia mellett sok lány nem meri megkockáztatni, hogy kéreti magát kicsit, mert úgyis ott van még egy csomó ugyanolyan jó csaj, akihez mehet a fiú, abszolút tud válogatni (férfi ösztön, már indul is inkább vadászni...). Másik oldalról viszont jó pasikból (a lányok szintjéhez mérten) szerintem már nem vagyunk olyan jól eleresztve... Ha az ember lánya olyan párt szeretne, aki kb. annyit ad magára, mint ő maga, akkor nem nagyon van lehetősége válogatni (Te se akarnál 8 óra munka után 4 órás bért kapni). És így lejjebb kell adni valamiből, mivel pedig az ember nem tudja megerőszakolni magát, hogy olyanhoz vonzódjon, aki igazából nem tetszik neki, a büszkeségből kell...
2014. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy másik szemszögből látom így.


És igen a szülői háttér nagyon is kihatással van az emberekre ilyen téren. De sok csajból hiányzik az a tartás , hogyha szarul bánnak velük kidobják a pasit. Inkább megalázkodik és megalkuszik , él boldogtalanul egy olyan ember mellett , aki nem érdemelné meg mintsem tegyen az életéért.Aztán csak reménykedik feleslegesen a változásért , ami sosem jön el. És nagyon későn veszik észre mit kellett volna tenni. Aztán a sok rossz élményt továbbviszik a következő kapcsolatba.


Ami a legszomorúbb az egészben , hogy iszonyat sok ilyen esetet látok manapság.

2014. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

pontosan így van utsó! totál egyetértek!

sajnos pont ezvan, hogy félnek szakítani, és maradnak egy rosz ember mellett mintsem kezdenének egy újjal.


am ti nemtudom hol éltek, de az én városomban marhanagy a pasitöbblet. csinos lányból kevés van, és szűzk/rva effekt az összesnél.

Válogatnak mint állat. Mult héten a város egyetlen nagyobb szórakozóhelyén (disco) jó ha 20 lány volt a kb 100 emberből...durva..:/

2014. jan. 19. 18:01
 17/25 anonim ***** válasza:
Pesten sem jobb az arány , hidd el. Több ember van , de arányosan több a hülye ember is akivel találkozhatsz
2014. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

nemtudom...azért nagyobb városokban mikor jártam korántsem ezt az arányt fedeztem fel...pesten kecskeméten szegeden mikor voltam sokkal barátibb volt az eloszlás...

a hüyleségről nemtudodk nyilatkozni, mert szóba nem elegyedtem senkivel, viszont nagyon jókat szemeztem, meg flörtölgettem :D

2014. jan. 19. 19:36
 19/25 anonim ***** válasza:
itt az is kérdés szerintem, hogy hova tűnt a mai fiúkból az uriember?? ha nem mernek egyszerüen kezdeményezni, akkor?? már elegem van hogy semmit sem képesek tenni sokszor
2014. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Veled egyetértek teljesen

Èn azt veszem észre hogy manapság ez a normális és ha valaki nemigy gondolja az már fura

Azt hallom a pasiktol hogy nyavajognak hogy nekik kell a lányhoz odamenni és szeretik ha végre egy lány kezdeményez..

Èn ezt nem találom jònak és örülök ha Te is igy látod:) 16/L

2014. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!