Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat? Hogyan viszonyulj...

Mit akarhat? Hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliból, akivel többször is voltak összenézéseink. Kb. 1 hónapja felvett facebookon és minden nap ír nekem. Van, hogy hajnalig is beszélgetünk egymással. Úgy érzem sokszor flörtöl velem, viszont az elején azt mondta ő nem akar sem randizni, meg semmi féle kapcsolatot tőlem. Erre én természetesen rávágtam, hogy énse tőle.. hova gondol.. de tetszik nekem és nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá. Meg ha nem akar semmit miért keres és beszélget velem hajnalig?
2014. jan. 17. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
És te miért beszélgetsz vele? Ha ez így nem jó, hívd randira, ha nem megy el, akkor meg hagyd és aludj rendesen.
2014. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányként is szoktam fiúkra írni és barátokra.

Ha belegondolsz neked mer írni..ha kapcsolatot szeretne tőled akkor megeshet, hogy rád se mer írni, rád se mer nézni.:)

2014. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amélia:) ***** válasza:
élőbe dumáltok? hívott már el talira?
2014. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2, Igazad van, lehet csak szimpla barátnak tekint, viszont a flörtölést akkor nem igazán értem.


#3, Persze, beszélgetünk élőben is.. Nem hívott sehova, csak annyit mondott, hogy ha lesz szabadideje majd erre felé járkál, ahol én lakom hátha találkozunk és meghívom filmezni .

2014. jan. 17. 15:10
 5/6 Amélia:) ***** válasza:
hát... nem egy komoly gondolkodású embernek tűnik
2014. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát.. még csak 16 éves, én meg 15 vagyok.
2014. jan. 17. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!