Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat szerintetek?

Mit akarhat szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egyszer találkoztunk ezt még nem is mondanám randinak, mert akkor láttuk egymást először, előtte csak levelezgettünk.

Szóval nekem nagyon szimpatikus a srác és én is neki. A találkozó után rám írt egyszer, de utána semmi. Majd tegnap megint írt, hogy nagyon elfoglalt volt az elmúlt hetekben és nagyon össze van zavarodva, nem tudja, hogy mit is akar pontosan.

Már több, mint egy hónapja volt a találkozónk.

Szerintetek hülyít vagy tényleg van rá esély, hogy szeretne valamit?


2013. dec. 2. 13:12
 1/2 SullaFelix89 ***** válasza:

Szerintem jó esély van rá, hogy te vagy élete szerelme és ezért volt zavarban.


Én mindenképpen adnék neki egy esélyt a helyedben sőt azt tanácsolom, hogy lesd minden kívánságát, hisz a csillagok szerint neked is ő az igazi.

2013. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fúú de hülye vagy első :DD


válasz:

egy hónap kellett neki hogy újra jelentkezzen és te még szóba állsz vele?

annyi az egész hogy ezalatt randizott mással is és nem jöttek be neki ezért megpróbálja a régebbi randipartnereit (téged) felkeresni

a munka meg csak kifogás

akar valamit persze,szexet biztos,de hogy azon kívül mit...

2013. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!