Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akarhat tőlem valamit, vagy...

Akarhat tőlem valamit, vagy csak közvetlen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy emeleten lakunk koleszban. Nem ismerjük egymást, más szakra járunk.

Mindig bámul, amikor meglát, sőt, köszönni is szokott. Múltkor a nagy rohanásban majdnem egymásnak ütköztünk, és ahelyett, hogy beszólt volna (én nem bírtam fékezni xD), kedvesen köszönt.

Többször is csak úgy bejött már hozzám a szobába, hogy van -e cigim, pedig tudja, hogy nem dohányzom.

Este véletlenül összefutottunk a konyhában. Nézett egy darabig, majd csak úgy megkérdezte, mit szeretnék készíteni.


Nem felszedni szeretném, nekem van párom, csak az esetleges félreértést szeretném elkerülni.


Mennyi az esélye, hogy csak barátkozni szeretne?


20L, 20F


2013. nov. 4. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem csak egyszerűen kedves, koleszba alapba mindenki közvetlenebb a másikkal szemben
2013. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá, h bejelölöm Facebook-on, csak még nem szántam rá magam.

Barátilag szimpatikus, itt úgyis hiány van a normális emberekből...

2013. nov. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!